VIDEO. Skrien kā vējš! Valsts policija aizvadītajās brīvdienās fiksē divus ievērojamus ātruma pārkāpumus Cēsu novadā 3

Aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Dienvidvidzemes iecirkņa Reaģēšanas grupas inspektori, pildot dienesta pienākumus, Cēsu novadā fiksēja divus būtiskus ātruma pārsniegšanas gadījumus.

Reklāma
Reklāma
Pieci labākie ministri, kādi Latvijā bijuši kopš neatkarības atjaunošanas – viņi būtiski mainījuši mūsu valsti 1
TV24
Slaidiņš: “Lai kā mūsu politiķi negribētu to atzīt, bet Latvijas pierobeža ir Padomju Latvija”
Nopludināti visi 28 miera plāna punkti: kāpēc Polijai tajā ir unikāla loma? 50
Lasīt citas ziņas

26. decembrī plkst. 19.55 Raiskuma pagastā, uz autoceļa Inčukalns–Valmiera–Igaunijas robeža, vīrietis vadīja transportlīdzekli “Volvo” ar ātrumu 159 km/h, kas ir par 64 km/h vairāk nekā atļauts. Par šo pārkāpumu vīrietim piemērots administratīvais sods – naudas sods, kā arī uz 9 mēnešiem atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

Savukārt 27. decembrī plkst. 00.47 apdzīvotā vietā “Augšlīgatne”, Līgatnes pagastā, uz autoceļa Rīga–Sigulda–Igaunijas robeža (64. kilometrs), vīrietis vadīja transportlīdzekli “VW Touran” ar ātrumu 99 km/h, ievērojami pārsniedzot apdzīvotās vietas atļauto braukšanas ātrumu. Arī šajā gadījumā pārkāpējam piemērots administratīvais sods.

CITI ŠOBRĪD LASA

Policija atgādina, ka ātruma pārsniegšana būtiski palielina ceļu satiksmes negadījumu risku. Aicinām vadītājus būt atbildīgiem un ievērot ceļu satiksmes noteikumus, lai rūpētos par savu un citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību. Valsts policija aicina ikvienu rūpēties par drošību uz ceļa!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.