Viens no aktuālākajiem jautājumiem, iestājoties rudenim, – kad sāksies apkures sezona? 20

Uz šobrīd sabiedrībā aktuālu jautājumu, kad sāksies apkures sezona, TV24 raidījumā “Uz līnijas” atbild SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” valdes loceklis Mārtiņš Paurs: “Pirmšķietami oktobrī.” Taču viņš pastāsta, kā daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji šo procesu var paātrināt.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam
Lasīt citas ziņas

Katru dienu tiek vērota ilgtermiņa laika prognoze (gaisa temperatūra, mitrums, vējš), viņš pastāsta. Tas tiek darīts ar mērķi saprast, kāds būtu piemērotākais laiks, lai apkuri pieslēgtu.

Viņš arī norāda, ka apkures pieslēgšanu var iniciēt katrs atsevišķs nams, dodot “Rīgas namu pārvaldniekam” ziņu par konkrētu datumu, bet lielākais vairums šādu ziņu nedod.
CITI ŠOBRĪD LASA

Vai varētu būt potenciālas problēmas ar parādniekiem? Atsevišķām mājām jā, viņš uzsver, bet šī situācija tiekot risināta, konsultējoties ar atbilstošām institūcijām, lai saprastu, kā risināt situāciju, kad parāda slieksnis pārsniedz konkrētu limitu.

“Rīgas namu pārvaldnieka” (RNP)klienti individuāli tiks informēti par konkrētu apkures pieslēgšanas dienu, aģentūru LETA informēja uzņēmumā.

Šogad esot mainīta līdzšinējā kārtība, paredzot informēt klientus par apkures pieslēgšanas brīdi, nevis vispārīgi par nedēļu, kurā tiek pieslēgta apkure.

RNP klientiem par plānoto apkures pieslēgšanas datumu informāciju sniegs izmantojot pašapkalpošanās vietni “e-parvaldnieks.lv” un RNP mobilo aplikāciju.

Turpinot veidot iespējami plašu pieejamo informāciju par īpašumu, RNP attīsta jaunus e-rīkus, kas dod iespēju ērtāk sekot līdzi aktualitātēm, kas saistītas ar īpašuma pārvaldīšanu. Līdz ar jaunās funkcionalitātes ieviešanu, klientiem būs iespēja redzēt provizorisko apkures pieslēgšanas termiņu, apkures pieslēgšanas statusu, klienti redzēs informāciju, ja pieslēgšanas gaitā jāveic neplānoti darbi.

Klientiem būs iespēja reģistrēt pieteikumus, kas saistīti ar apkures pieslēgšanu tieši vortālā www.e-parvaldnieks.lv, aplikācijā vai ar virtuālā asistenta “Juris” starpniecību. Tāpat klienti redzēs visus savus reģistrētos pieteikumus, kā arī varēs sekot līdzi to izpildes statusam, par ko saņems papildus paziņojumus. Jaunās funkcijas aplikācijā un pašapkalpošanās vortālā būs pieejamas līdz ko tiks uzsākta jaunā apkures sezona.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.