Viens no “TeliaSonera” scenārijiem paredz pārdot tai piederošās “Lattelecom” un LMT akcijas 1

Pievieno LA.LV

Viens no Skandināvijas telekomunikāciju milža “TeliaSonera” Latvijas valdībai piedāvātajiem scenārijiem pieļauj arī tam piederošo SIA “Lattelecom” un SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) akciju pārdošanu, otrdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lasīt citas ziņas

Kā raidījumam atzina ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), otrs paredz, ka par līdzvērtīgu cenu valsts pārdod savas akcijas un “TeliaSonera” kļūst par vienīgo abu uzņēmumu īpašnieku.

Savukārt trešais scenārijs paredz apvienot abus uzņēmumus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ekonomikas ministre līdz šim ir atbalstījusi valsts kontroles saglabāšanu abos uzņēmumos, taču “TeliaSonera” piedāvājums tiks vērtēts.

“Es domāju, ka eksperti izvērtēs šos priekšlikumus un attiecīgi valdība lems tālāk. Bumba atkal ir valdības pusē. Šoreiz gan valdībai jāpieņem lēmums, ko darām, nedarām, ja darām, kurš ir valdībai interesantais un izdevīgais modelis,” teica Reizniece-Ozola.

Ministre lūgusi Privatizācijas aģentūru sagatavot vērtējumu, lai to skatītu ministru darba grupa un tad iesniegtu valdībā. No Latvijas puses “TeliaSonera” gaida ātru atbildi – jau līdz janvāra vidum.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.