Īsziņās piedāvā darbu interneta “troļļiem”, solot līdz 155 dolāru atalgojumu dienā. Neuzķerieties! 0

Trešdien daudzi Latvijas iedzīvotāji saņēmuši īsziņas ar darba piedāvājumu. Sociālajos tīklos lietotāji dalās ar ekrānšāviņiem, parādot, kāda ir reakcija ir uz šiem piedāvājumiem, ja iesaistās garākās diskusijās.

Reklāma
Reklāma
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Nosūtītās īsziņas teksts ir šāds: “Sveiki! Jūs esat izvēlēts darbam uz nepilnu/pilnu slodzi. Dienas alga 32-155 dolāri, vecums no 20 līdz 50 gadiem, nepieciešams nopietns darbs, lai pieņemtu šo darbu, lūdzu, pievienojiet tekstu WhatsApp.” Īsziņas beigās norādīts arī tālruņa numurs, pa kuru var iegūt vairāk informācijas.

Sociālo tīklu lietotāji atklāj, ka, paturpinot šo saraksti, var uzzināt, ka darbu it kā piedāvā kādā kompānija ar nosaukumu “Z media”, kas liek nojaust par patiesajiem nodomiem, jo Z burts šobrīd apzīmē visus Krievijas propagandas atbaltītājus. Piedāvātais amats būšot tiešsaistes reģistrators.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aicinām būt uzmanīgiem un uz šāda tipa viltvāržiem neuzķerties!

SAISTĪTIE RAKSTI