“Visi ar bažām gaida 9. maiju…” Baumo par Putina plāniem šajā dienā veikt lielu raķešu uzbrukumu visā Ukrainā 0

Pievieno LA.LV

“Situācija ir saspringta, visi ar bažām gaida 9.maiju…” Latvijas Tirgotāju asociācijas prezidents Henriks Danusēvičs TV24 speciālizlaidumā stāsta, kādas bažas pastāv ukraiņu vidū par turpmāko kara attīstību Ukrainā.

Kokteilis
Trīs zodiaka zīmes, kurām maijā nauda burtiski “pielips”
Mājas
7 lietas, kuras nedrīkst turēt zem gultas – pēdējā daudziem varētu būt pārsteigums
Netālu no Lietuvas robežas skan kara dziesmas un plīvo Krievijas karogi
Lasīt citas ziņas

“Klīst baumas, ka Putins 9. maijā veikšot lielu raķešu uzbrukumu visā Ukrainas teritorijā,” dzirdēto atstāta Danusēvičs.

Viņš gan uzsver, ka situācija jāanalizē militārajiem analītiķiem, jo par notikumiem Ukrainā var pateikt tikai, to, ko viņam stāsta cilvēki, kas tur atrodas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Protams, ka viņi ir priecīgi (…), ka apkārtne ap Kijevu paliek arvien tīrāka no ienaidnieka,” pastāstīja Danusēvičs, piebilstot, ka tas, kas notiek Mariupolē un Doņeckā, ir “vienkārši šausmas”.

Kara šausmas Ukrainā
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI