Publicitātes foto

Ziemassvētku gaidīšanas laiks: sagatavojieties mierīgi un bez stresa! 2

Tuvojas Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad gribas kļūt patiesākam, iejūtīgākam un iepriecināt ne tikai savus mīļos, bet arī līdzcilvēkus.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Kokteilis
Vampīrs, donors vai mags – kāds ir tavs enerģētiskais tips?
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
Lasīt citas ziņas

Gaidot adventi sākas arī rosība, notiek adventes vainagu gatavošana, logi sāk greznoties ar adventes svečturiem. Mājās, kurās ir mazi bērni, parādās Ziemassvētku gaismas dekorācijas un zeķes, kur rūķīšiem likt gardumus vai adventes kalendāri. Iegādājoties adventes kalendāru, rūķīšiem nevajadzēs katru dienu gādāt pārsteiguma našķus. Atverot kalendāra lodziņu, bērnu jau gaidīs pārsteigums. Vai tie būs saldumi vai rotaļlietas, tas lai paliek vecāku ziņā!

Adventes pārsteigumi arī pieaugušajiem

Plašais adventes kalendāru piedāvājums ļaus katram izvēlēties sev tīkamāko, lai ērti varētu sekot līdzi atlikušajam laikam un skaitīt dienas līdz Ziemassvētkiem. Starp citu, adventes kalendāri nav domāti tikai bērniem. Daudzi no tiem ļaus kopā ar mīļoto cilvēku skaitīt dienas līdz Ziemassvētkiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tie ir adventes kalendāri – kosmētikas komplekti. Palutiniet savu mīļoto un adventē uzdāviniet viņam kādu no šiem kalendāriem! Lai aizmirstu pelēko ikdienu, var izvēlēties adventes kalendāru ar krāsainu LED apgaismojumu, ko var izmantot arī kā naktslampu. Atliek tikai noregulēt spilgtumu, izvēlēties režīmu un krāsas, kas liks justies omulīgi.

Ar ko šogad pušķot eglīti?

Kādu eglīti izvēlēties šajos Ziemassvētkos? Braukt uz mežu vai tirdziņu un iegādāties eglīti, kuras skuju smarža apbur ar savu aromātu, bet varbūt labāk izvēlēties mākslīgo eglīti? Varbūt pietiek tikai ar mākslīgās eglītes zaru vītni?

Mammas visbiežāk dod priekšroku mākslīgajai eglītei, sakot, ka skujas nebūs jātīra līdz pat Jāņu dienai. Ja izvēle ir par labu mākslīgajai eglītei, Ziemassvētku laikā var aizbraukt uz mežu un izrotāt visskaistāko eglīti. Arī meža zvēri priecāsies par burvīgo svētku eglīti, kurā būs burkāni, sēkliņas vai citi gardumi. Kad eglīte izrotāta, apēsti līdzi paņemtie našķi un izdzerta tēja, var novērtēt radīto skaistumu. Eglīte taču ir tik skaista! Tas būs gan neizmirstams piedzīvojums bērniem, gan jauki kopā pavadīts laiks visai ģimenei.

Taču jāizrotā arī mājās pārnestā eglīte, vienalga kāda tā ir. Lai sagaidītu Ziemassvētkus ar pašdarinātām eglīšu rotām, var doties dabā, lai savāktu dabas materiālus un kopā darinātu rotājumus. Ja šādas iespējas nav, der iegādāties komplektus eglīšu rotājumu gatavošanai kopā ar bērniem. Cik liels prieks būs bērnam, ja Ziemassvētku eglīte tiks izpušķota ar viņa gatavotajiem rotājumiem!

Interneta veikala 220.lv milzīgajā preču klāstā ikvienu pircēju gaida arī eglīšu rotājumi plašā piedāvājumā. Tie ir gan eglīšu rotājumu komplekti, gan izgaismotas Ziemassvētku eglīšu virsotnes, gan arī krāsainu lampiņu virtenes. Čiekuri, bantītes, sniegpārsliņas, rūķīši un dažādu citu veidu rotājumi priecēs ikvienu sirsniņu.

Reklāma
Reklāma

Gaidot šo jauko un brīnumaino laiku, tumšajos un garajos vakaros lielu jautrību sagādās Ziemassvētku rotājumu izvēle interneta veikalā. Gan lielie, gan mazie varēs aplūkot katru lietiņu un matiņu, izvēloties, viņaprāt, skaistāko un piemērotāko. Šajā trauksmainajā laikā, kad negribas doties uz veikalu, lai iegādātos visu nepieciešamo Ziemassvētku gaidīšanas laikam, tas ir arī labs veids kā mācīt bērniem iepirkties un izprast naudas vērtību. Pamēģiniet to darīt visi kopā! Būs jautri!

Dāvanas

Par ko vēl jāpadomā, lai svētku laiks neradītu nevajadzīgu stresu? Protams, par dāvanām. Ja ir uzrakstītas vēstules Ziemassvētku vecītim, sarūpēt dāvanas bērniem nebūs grūti. Interneta veikala 220.lv plašajā preču klāstā atradīsies dāvanas dažāda vecuma bērniem. Kā atrast dāvanas tiem mīļajiem cilvēkiem, kas vēstuli nav uzrakstījuši? Katrs no mums vislabāk pazīst savus tuvos un mīļos cilvēkus, vajag tikai padomāt, ar ko iepriecināt šogad. Kad ir idejas dāvanām, apskati un tās izvēlies 220.lv.

Lai nevajadzētu piedzīvot nepatīkamas situācijas, kad pēkšņi ir aizmirsts kāds draugs, vislabāk ir veidot dāvanu sarakstu. Tas ne tikai palīdzēs atcerēties visus, ko vēlies iepriecināt svētkos, bet sniegs arī iespēju visas dāvanas pasūtīt vienā reizē. Tas ietaupīs laiku, jo nebūs uz pakomātu jādodas ik pārdienu.

220.lv komanda lūdz sākt gatavoties Ziemassvētkiem laicīgi, lai nebūtu jāuztraucas, ka kurjeri nepaspēs piegādāt izvēlētās preces un gaidīšanas laika brīnums neatnāks.

Gaišu, līksmu un omulīgu Ziemassvētku gaidīšanas laiku! Priecīgus Ziemassvētkus!

Jūsu 220.lv!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.