Znotiņš: Lai uzturētu ģimeni Rīgā, pieaugušajam būtu jāpelna ap 2000 eiro mēnesī “uz rokas” 82

“Lai uzturētu ģimeni ar diviem bērniem Rīgā, pieaugušajam būtu jāpelna ap 2000 eiro mēnesī “uz rokas”,” tā TV24 raidījumā “Naudas cena” sacīja bijušais Saeimas deputāts Reinis Znotiņš.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens 16
RAKSTA REDAKTORS
“Viņa pati gribēja!” Grūtniecība 12 gadu vecumā – šeit var nebūt runa par “klasisku” izvarošanu
Necenties dzīvot tā, it kā tev būtu 40: sešas lietas, kuras nevajadzētu darīt, sasniedzot 60 gadu vecuma slieksni
Lasīt citas ziņas

Viņš norāda, ka izmaksas reģionos un Rīgā atšķiras – piemēram, nekustamā īpašuma cenas, īres izmaksas utt.

“Šie faktori ir jāņem vērā, salīdzinot izmaksas arī ar citām valstīm,” Znotiņš skaidro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bijušais Saeimas deputāts uzsver, ka viņam ir grūti iedomāties, kā Rīgā, ņemot hipotekāro kredītu, ar vienu automašīnu uz mājsaimniecību, bērniem, kas jālaiž skolā, augsto inflāciju, enerģētikas cenām, var nosegt visas šīs izmaksas, ja atalgojums ir zem 2000 eiro.

“Es domāju, ka tas būtu tāds objektīvi minimālais līmenis Rīgā, cik būtu jāsaņem,” viņš saka, piebilstot, ka reģionos šī summa varētu būt mazāka, jo attiecīgi ir zemākas izmaksas.

Projektu “Naudas cena” finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par raidījuma “Naudas cena” saturu atbild AS “TV Latvija”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.