Foto: AFP/ REUTERS/ ZUMAPRESS.com/SCANPIX/ LETA

Žurnāls: Pavasarī Krievijā sprieduši par kodolieroču pielietošanas varbūtību 33

Pievieno LA.LV

Pēc Krievijas armijas pirmajām neveiksmēm februārī sāktajā pilna mēroga karā pret Ukrainu Krievijas amatpersonas spriedušas par varbūtību, ka prezidents Vladimirs Putins varētu pielietot kodolieročus, vēsta ASV žurnāls “Newsweek”.

Veselam
Tikai viena tējkarote šīs sastāvdaļas pie rīta kafijas var palīdzēt pazemināt asinsspiedienu un uzlabot smadzeņu darbību
Kokteilis
Šīs 5 zodiaka zīmes ir ārprātīgi lepnas un nepamatoti augstprātīgas. Jā, tostarp arī Lauva!
Kas to būtu domājis? Aivis Ceriņš publiski paziņo, kāpēc aizgāja no darba televīzijā 8
Lasīt citas ziņas

Atbilstoši izdevuma informācijai to, ka notikušas šādas sarunas, apstiprina e-pasta vēstules, ko Krievijas cilvēktiesību aktīvists un vietnes “Gulagu.net” dibinātājs Vladimirs Osečkins saņēmis no sava informācijas avota Federālajā Drošības dienestā (FSB) ar segvārdu “Pārmaiņu laiks”.

Kodolieroču pielietošanas tēmu apsprieduši Krievijas ģenerāļi un FSB līdzstrādnieki. Putins šajās sarunās nav piedalījies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vairums sarunu dalībnieku uzskatījuši, ka Putins tomēr par šādu soli neizšķirsies, jo tas nozīmētu Krievijas sakāvi pretinieku un neitrālo valstu acīs.

Viņi izteikuši viedokli – ja Krievijas prezidents dos pavēli par kodoltriecienu Ukrainai, tad militārā pavēlniecība varētu šo lēmumu nobloķēt, vēsta “Newsweek”.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.