×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
24. maijs, 2017
Drukāt

5 galvenie karmas likumi. Galvenais – Visums tevi mīl!

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vai jūs ticiet karmas likumiem? Vai jums seko “Augstāks spēks”? Vai jūs ticat tā sodam un dāvanām? Viss sliktais un labais nāks atpakaļ. Un mums būs jāmaksā vai nu sods, vai saņemsim pienācīgu samaksu par savu rīcību un vēlmēm. Katrs cilvēks spēj dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējo pasauli, vajag tikai ieklausīties Visumā un izpildīt tā prasības.

1. likums – saglabāšana
Jūs esat daļa no šīs milzīgās pasaules, un jūsu misija ir saglabāt to. Padariet pasauli labāku. Nebaidieties. Rūpes par apkārtējo pasauli un vidi glābs jūs un jūsu pēcnācējus.

2. likums – samierināšanās
Šajā pasaulē mūs aptver dažādi notikumi un lietas. Mums nepieciešams iemācīties saskatīt visā tikai pozitīvo pusi. Negatīvais var sagrauzt no iekšienes, tas var skart jebkuru dvēseli. Atcerieties, Visums mīl jūs, un tajā viss ir pozitīvi.

3. likums – attīstība
Laiks skrien ātri. Tajā viss ir neizbēgams un notiek strauji. Pasaule pastāvīgi mainās, cilvēki atrodas pastāvīgā kustībā. Jums ir jāsaprot un jāpieņem, ka nav nekas pastāvīgs. Iemācieties mainīties tikpat ātri, kā mainās laiks. Un jūs varēsiet vienmēr būt soli priekšā.

4.likums – dāsnums
Praktizējiet līdzjūtību, sapratni, pacietību un empātiju. Šīs prasmes vēl nekad nevienam nav traucējušas dzīvot. Tieši ar šīm īpašībām jūs spēsiet izstarot pozitīvo enerģiju. Būt par labu cilvēku – tas ir lielisks piemērs jūsu bērniem. Apzinieties to!

5. likums – iedvesma
Esiet uzticīgi savam sapnim. Ejiet uz saviem mērķiem. Nenolaidiet rokas. Jums viss izdosies. Iedvesmojiet citus. Vediet cilvēkus aiz sevis. Tikai tie, kas visu laiku iet uz priekšu, saņem visu!

Avots: “misstits.ru”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+