×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
8. maijs, 2015
Drukāt

9. maija mīts iezīmē “ienaidniekus” (15)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas Kara muzejā sarīkota izstāde "Diena, kad vīri raudāja", kur dažādas fotogrāfijas un citi dokumenti vēsta par kara beigu periodu Vācijā un Latvijā (Kurzemē).

Nacistiskās Vācijas kapitulēšana un Otrā pasaules kara beigas Latvijai nozīmēja tikai viena ļaunumu nomaiņu ar otru, jo valstiskums atjaunots netika un sarkanās armijas cīņa pret nacismu Baltijas gadījumā vienlaikus bija cīņa arī par staļiniskās PSRS varas atgriešanos, par atkārtotu Baltijas okupāciju un iekļaušanu PSRS, vakar Latvijas Kara muzejā sarīkotajā diskusijā “9. maijs – vēsture, politika, propaganda? Kāpēc vēsture ir arī šodiena?” atzīmēja Okupācijas muzeja vēsturnieks Uldis Neiburgs.

Uz diskusiju tā rīkotāji bija pulcējuši gan pašmāju, gan Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas vēsturniekus un politologus. Viņu uzstāšanās tā vai citādi bija veltītas 9. maija jēgai un nozīmei Krievijā un Baltijas valstīs, ņemot vērā, ka šie Krievijas svētki kļuvuši par spēcīgu Maskavas “maigās varas” instrumentu.

Tradīcijas, kā Krievijā tiek svinēta Uzvaras diena, šobrīd atšķiras no padomju gados ierastajām. Tās gadu gaitā mainās, un kopš 2000. gada var vērot, kā veidojas jauni svinēšanas paradumi, kuru galvenais elements ir karaspēka parāde. Tā ar katru gadu kļūst aizvien grandiozāka, atzīmēja Kara muzeja vēsturnieks Valdis Kuzmins. Pēc Kuzmina domām, šobrīd pat vairs nav svarīgi, kad Uzvaras diena tiek atzīmēta – 8. vai 9. maijā, jo galvenais ir piepildījums, vai tā ir piemiņas diena vai kas līdzīgs Krievijas neatkarības dienas svētkiem (Latvijas 18. novembrim atbilstošu valstisku svētku Krievijai nemaz nav). “Uzvarētāja mīta pastāvēšana, ļoti iespējams, stiprina Latvijas krievu identitāti, tomēr vienlaikus tas nekādi neveicina viņu sapratni ar latviešiem un piederību Latvijas valstij,” atzīmēja Okupācijas muzeja pārstāvis Neiburgs. Vienojošs faktors būtu patiesa vēlme izprast, kas noticis ar viņu valsti Otrajā pasaules karā. Savukārt Austrumeiropas politikas pētījumu centra izpilddirektors Andis Kudors kā būtisku minēja desovjetizācijas procesa trūkumu Krievijā; tiek atjaunoti padomju laika simboli, bet vēsture kļuvusi par svarīgu elementu Krievijas identitātes konstruēšanā: “Vēstures mīts palīdz izdarīt skaidru dalījumu starp “mums” un “viņi” (..) Ienaidnieka marķēšanā vēsture ir izdevīgs elements.” Bīstamākais, ka šī identitātes konstruēšana iet pāri robežām un to, kas cilvēku apziņā konstruēts ar mītiem un emocijām, ļoti grūti dekonstruēt ar racionāliem argumentiem. Tam vajadzīgs ilgs laiks, bet Krievijas mērķis ir uzturēt Latvijas sabiedrības sašķeltību, uzsvēra Kudors.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. опричник Atbildēt

  создание россйиской империи, рубка окна в европу, нападение на японию, на финляндию, поделение польши и убйиство польских оффицеров, а потом “ВЕРОЛОМНОЕ, ВЕРОЛОМНОЕ, ВЕРОЛОМНОЕ,” нападение на самих со стороны нацистских союзников – что может быть правдивее этого

 2. Laiks vati svilināt?

 3. Jūs esat akli un nozombēti, kas neredz tālāk par savu fašistisko degunu, tāpat ka visi pārējie rusofobi te komentāros. Nekas, laiks atkārtos ar jums to, kas notika ar iepriekšējiem fašistiem, jo Dievs redz jūsu naidu un augtsprātību un noliks pie vietas!

  Visiem rusofobiem komentētājiem palīdzešu ieraudzīt kaut lāsi no patiesības:
  Daudzi no jums rusofobiem nezin vispar, kas ir fašisms, un pielidzina tam arī komunismu, un visu ko tikai var, drošvien jūs esat ļoti aprobežoti un naidīgi, lai adekvāti uzzināt kas ir kas?

  Galvenā fašisma pazīme ir attieksme pret citam tautam, cilvēkiem, augstākas rases mānija un ļaunums sirdī. Ne Krievija, ne kāds komunisms (kas ir tikai maziņa daļa no visas Krievijas vēstures) nevar būt pielidzināti pie fašisma, jo tie neatbilst fašisma kritērijiem.

  Krievija nevar būt fašisms, jo Krievija ir cita civilizācija ar citu kodu, fašisms ir vienkārši pretējs Krievijai kā tāds. Teikt ka Krievijā ir fašisms ir tas pats, kā teikt ka diena ir nakts, un nakts ir diena.. un ja kāds saka kaut ko tādu, tas tikai liecina par šī cilvēka aklumu.

  Un tagad apskatīsimies dziļāk šajā tēma:

  1) Dažādi kodi: Fašisms kā tāds bija raksturīgs rietumiem vienmēr, no viņu civilizācijas pirmsākumiem, rietumi vienmēr bija agressori, plēsoņi un fašisti. Jo rietumi visas savas vēstures laika uzskatīja citas civilizācija ārpus savējas par zemākām rasem, kurus ir jālikvidē, jānogalina, jāpadara par vergiem, jāapzog utml., hitleriska vācija nebija nekas jauns pasaulei, vienkārši indiāņu masīva zvēriska likvidēšana, šausmīgas rietumu kolonizācijas, verdzība – tam visam nebija termiņa vienkārši, bet tad tas viss caur gadsimtiem pārāuga hitleriskajā vācija (kuru starp citu sponsorēja asv), hitleriska vācija bija šīs agresīvu kolonizātoru ideoloģijas kulminācija, kad rietumi atklāti paziņoja visai pasaulei, ka viņi ir augstāka rase, ārieši, bet citi ir lopi, kurus ir jālikvidē. Un šai nāves un satanisma ideoloģijai šobrīd ir vārds – fašisms. Īsi sakot, indiānu likvidēšanas laikā indiāni mierīgi varētu angļus un citus (kuri viņus likvidēja) saukt par fašistiem, jo tas ko rietumi darīja ar indiāniem, vergiem uz kuģiem, ar cilvēkiem kolonijas – tas neatšķiras no tā, ko vācu fasisti darīja Krievijā un citur. Tā kā rietumi jau no senākiem laikiem bija fašisti pēc savas būtības, jo uzskata sevi par augstāko rasi.

  Salidzinājumam: Krievija nekad nav kolonizējusi pasauli, nav dzirdēts par to ka Krievija būtu kolonizējusi Indiju, Āfriku utml., ka Krievija vedusi uz kuģiem melnadainos vergus, kurus nomocīja un zvēriski nogalinaja, nav dzirdēts ka Krievija būtu likvidējusi indiāņus u.c, jo šos noziegumus darīja tieši rietumi!!
  Un vispar, Krievija kad atnāk uz kādu zemi, ceļ mājas, ielas u.c (labs piemērs ar Afganistānu, kur joprojam ir pilns ar PSRS bloka mājam, ielam – un Latvija starp citu, ja neticat, izejiet uz ielu muļķi, un apskatietieties). Savukārt rietumi vienmēr atnākot uz citu zemi atnesa karu, nāvi, nelaimi, apzaga, neko neceļ, ko Krievija kad ceļ ielas, mājas zemē kurā ir iegājusi – tā to dara tādēļ, ka uzskata ka šī zeme kādreiz kļūs par impērijas sastāvdaļu. Bet kad rietumi atnāk uz kādu zemi, viņi vietējos uzskata par zemāko rasi, kuri nav pelnījuši lai tiem ko celtu, tos vienkārši ir jāapzog, tad jālikvidē, un jāparņem viņu zemi.. labs piemērs ar Afganistānu, asv atnākot uz Afganistanu nav uzcēlusi PSRS bloku māju vietā jaunas mājas, vai ielas.. bet gan uztaisīja narkotiku plantācijas, lai indētu ar narkotikam visu pasauli! Te būtu labi pieminēt Anglijas opija karus pret Ķīnu, kad angļi sāka karu pret Ķīnu tikai deļ tā, ka ķīnieši nevēlējais indēt sevi ar narkotikam, un lielu opija kravu iznīcināja uz kuģiem (atvestiem Ķīna).

  Secinājums: Tā kā rietumi jau šajā punktā atbilst fašismam, bet Krievija nē, jo Krievijai nebija kolonizāciju ka tādu. Tas bija tīri rietumu un Japānas nodarbība.

  2) Attieksme pret cilvēku:
  Rietumu verdzība un Krievijas “krepostnoje pravo”, salidzināsim:

  – Rietumu verdzība: Kad kāds cilvēks pieder saimniekam (teiksim lordam) kā manta kaut kāda, un saimnieks uzskata šo cilvēku ne par cilvēku vispar, bet par lopu, un tā pāt ka lopu saimnieks var nogalināt (teiksim govi, cūku) un par to nesaņems sodu, tā pāt saimniekam nebija aizliegts nogalinat savu vergu, ja tas saimnieka prāt slikti uzvedas, jo vergu arī pielidzināja pie lopa, nevis cilvēka, un par to saimniekam nekas nedraudēja. Kas pieder govim? Nekas.. šķūnis kura stāv govs – pieder saimniekam. Tāda pati attieksme rietumiem bija pret saviem vergiem – jumts zem kura guļ vergs, gulta uz kuras viņš guļ – viss piederēja saimniekam, vergam nevarēja piederēt nekas, pie tam vergu saimnieks varēja pārdod citam saimniekam, nerunājot jau par to, lai vergam būtu ģimene, tas nebija iespējams, un nedod Dievs ja vergam piedzīmst bērns, uzreiz automatiski šis bērns piederēja saimniekam, un tas arī varēja to pārdod utml.

  – Krievijas “krepostnoje PRAVO” (arī Latvijā bija šis ja nemaldos): Cilvēkam bija saimnieks, uz kuru viņš strādāja un pelnija, palīdzeja saimniekam lauksaimniecība vai vel kur, pie tam šim cilvēkam varēja būt sava ģimene, un ģimene piedereja sim cilvēkam, ne saimniekam, arī īpašums piederēja šim cilvēkam, ne saimniekam, un šis cilvēks vēlējas tikt vaļa no saimnieka, to varēja izdarīt caur došanos uz armiju un citos veidos. Tad cilvēks pabeidzot armiju bija atbrīvots no saimnieka!

  Secinājums: Kā redziet, rietumu attieksme pret cilvēku ir ļauna, sataniska, kamēr Krievijā un citur kur bija “krepostnoe pravo” bija pat ļoti laba (salidzinājumā), pat šajā ziņa Latvija neiederās rietumos, jo Latvija pēc sava koda ir tuvāk Krievijai arī. Tā kā rietumu verdzības ideologija arī ir tīrs fašisms.

  3) Dzīves veids:
  – Krievija un gandrīz visa pārēja pasaule (izņemot rietumus) nav agressori, bet miermīlīgas civilizācijas, Krievijai nav nepieciešamības uzbrukt citam valstim, jo Krievijai tā pat ir pilns ar resursiem un viss kas ir, savukārt rietumi ir plēsoņi, agressori, vampīri, kuri dzīvo uz citu rēķina, lai uzceltu skaistu lielu Londonu angļiem nācās nogalināt tūkstošiem ja ne vairāk indiešu, tapāt lai uzceltu skaisto Venēciju (tā laika Ņujorku) rietumiem nācās kopā ar turkiem apzagt skaisto 1000-gadīgo (visilgāka no zināmām impērijam) Bizantiju. Mūsdienu piemērs: Rietumiem lai apgreznotu savas valstis, Ņujorku un citas pilsētas nācās caur auksto karu uzveikt PSRS un tad apzagt 90-jos.

  Un tā bija visu vinu mūžu, jo rietumiem pašiem resursu vai nu nav, vai nu pārak maz, jo gadsimtu laikā viņiem neizdevas uzcelt tik pat lielu valsti kā Krievija, kura būtu bagāta ar resursiem un ka viņiem pietiktu, un būdami tik nožēlojami viņi uzbrūk citiem, zog un zog..

  21.gs rietumi apzog pasauli caur jauno kolonialisma veidu, apslēptu, caur dollara sistēmu, visu valstu centrālas bankas tā vai citādi kalpo amerikāņu FRS, visas valūtas tā vai citādi ir atkarīgas no dollara, un ASV vāc nodevu no visas pasaules šobrīd (kā mongoļi vāca nodevu savulaik). Un tikai pateicoties dollaram, šai nodevai, ASV spēj dzīvot bagati.

  Salidzināsim ar dzīvniekiem:
  Iedomāsimies ka PSRS ir alnis, bet rietumi ir vilks. Rietumi (ASV galvenokārt + Eiropa) iznīcināja PSRS, un tad šo gaļu sāka dalīt viens ar otru, kā mežoņi, ASV paņēma lielāko gabalu sev, mazāko atdeva Eiropai (pateicoties kurai ari tikai uzcelta Eiropas Savienība). Alnim savukārt nav jāuzbrūk citiem lai izdzīvotu, tam viss jau ir – zāle, ko ēst, viss, nekas nav vajadzīgs, un tā ari ir, Krievija pirmā neuzbrūk, bet gan tai uzbrūk: Karls 12, poļu interventi, napoleons, hitlers, un tagad asv caur ukrainu. Krievija ir kā vairogs, kas aizsargājas no iebrucējiem vienmēr.

  Vispar ja paskatīsimies vēsture, visas Eiropas savienības (Romas Impērija u.c) bija uzceltas tīri uz citu tautu rēķina, apzagot citus! Bet agru vai vēlu apzagtais izbeigsies, un viņi atgriežās barbaru laikmeta, ka piemēram tagad, kad pēc PSRS apzagšanas viņiem sāk beigties viss, ir super parādi, tad nu ASV tagad vēlās izūkt asinis no Eiropas, lai nodzīvotu pats kadu laiku, īsi sakot rietumiem sākās kanibalisma periods, kad asv redz ka viņi grimst, un sāk uzbrukt eiropai, lai apēstu to (transatlantijas savienība – paredzeta lai iznīcinatu eiropu, apzagtu, apgāztu dzīves līmeni, aizvietot eiropieši ražošanu ar amerikāņu, ar ģmo un citu).

  Putins, kopā ar pasaules vairākumu gan terotoriālo, gan pēc iedzīvotaju skaita – BRICKS un daudzi citi šobrīd cīnas pret koloniālo vienpolāro rietumu pasauli, īsi sakot BRICKS ir jaunā antifašistu koalīcija, bet rietumi atkal fašisti. Un cik zinam antifašisti uzvarēs. Iepriekšēja antifašistu koalīcija arī rietumu valstis piedalījas, jūs tikai iedomājaties, fašisti piedalas antifašisti koālīcija, smieklīgi, vai nē? ASV (lielākais fašisma avots), kas sponsorēja hitleru, viņa atnakšanu pie varas utml. piedalās antifašisma pret sevis radīto frankenšteinu.. kāds teātris.. sataniska viltība. Bet šoreiz tā nebūs, jo visi kas atbrauca uz 9.maiju Maskavā faktiski ir jauna antifašistu koalīcija, bet rietumi jau tagad visi ir fašistu pusē, sanāk ka rietumi šoreiz kritīs visi, ne tikai Berlīne, Vācija. Un vel kas interesanti, vairakums jaunajā antifašistu koalīcija ir tie, kas zaudēja 2 pasaules kara laika visvairāk (visvairāk upuru), tie, kurus tā vai citādi kādreiz kolonizēja rietumi (Ķīna, Indija utt.). Tas viss ir loģiski, īsi sakot zālēdaji (BRICKS un citi) apvienojas kopā lai nogalinatu vilku (rietumus), lai tas vairs nekad viņiem neuzbrūktu. Tīri un loģiski.

  Kā redziet, Krievija pilnīgi neatbilst fašismam, jo fašisms ir tai svešs, nav dzimts + Krievija cieta visvairak no fašistiem 2 pasaules kara laika, katram krievam ģimene tā vai citādi ir kāds, kas cieta no fašistiem! Kā vispar jūs rusofobi varat uzdrošinaties pielidzinat mūs pie fašietiem? Kad mēs cietam no tā visvairāk? Ko? Nav jums sirdis.. un Dievs to redz, jūs esat vienkārši ļauni..

  Šajā gada Krievija gatavojas referendums, notiks līdzīga kā Krima, kad negaidīti notika blickrigs, un ātri tikai uztaisīts referendums par pievienošanos Krievijai (citādi 5 kolonna Krievija neļautu to izdarīt). Tas notiks atkal, bet soreiz referendums par konstitūcijas maiņu, lai aizvietotu amerikānu rakstīto 90-jos Krievijas konsitūciju uz jauno! + 5 kolonna tiks iznīcinata, Putins parņems centralo banku (kas kalpo frs), un samazinās likmi (pilnīgi iztums dollarus), un piespiedīs visiem federāliem valsts kanāliem, kuri sobrīd kalpo amerikāņiem (rossija 1 un citi) strādāt Krievijas intereses. Īsi sakot, 2015 gads – gads kad Krievija atbrīvosies iekšēji no 5 kolonnas un starptautiskas kontroles, kļū pilnīgi brīva, un sāks ražot savu valūtu, bet dollars tiks iztumts (tā pāt ka Ķīna dāļēji jau iztuma dollaru no savas ekonomikas). Kad tas notiks (līdz 2015 gada beigam) ASV sāks zaudēt. ASV vienīga un pēdēja iespēja ir šī vasara, kad viņi mēģinās iznīcināt DNR un LNR, ja viņiem neizdosies gāzt Putinu šovasar, tad viss.. jau septembrī gatavojas referendums Krievijā, un 2016 gads būs pilns ar sakavem gads priekš asv, tāpat ka 1945 priekš vācijas. Ir skaidrs ka Ukraina nākamo ziemu zem fašistiem nenostāvēs arī, ukraiņi nogāzīs porošenko un citus, jo apnika viss (tāpāt ka ukraiņu valdība trimdā izveidota atbrīvoja ar laiku hitlera okupētu ukrainu pagajšo gadsimtu). Viss atkārtojas, tikai daudz izšķirošāk.

  Un tad sekos fašisti Latvijā, katrs saņems pēc nopelniem, būs tas rinkēvičs izvirtulis satanists, vvf vai kāds cits – visi samaksās par savu ļaunumu un naidu pret cilvēcību. Kauns nokritīs uz jūsu galvam ļoti drīz.. jo Dievs redz jūsu ļaunumu, tāpēc Latvija par to tiks nokaunināta un atbrīvota no rietumu okupācijas.

  Ka redziet, es detalizēti visu aprakstīju (uz ko jūs neesat spējīgi). Tagad domajiet ko vēlaties, mani tas nerūp, jo es redzu patiesību, bet patiesība ir Gaisma. Jūs meli savukārt ir tukša vieta, nekas.. jūs esat vārgi un nožēlojami, spējīgi tikai karot ar Ģeorga lentītem, ne uz ko nopietnako neesat spējīgi!

  Un nesapņojiet, ka jums palīdzēs jūsu nato, jo nato spēks ir mīts, asv karavīri ir bļēvi un nespējīgi karot, viņi nav spējīgi mirt savas valsts dēļ, nerunajot jau Latvijas dēļ, viņi nekaros ja viņiem no rīta kafiju neiedos, jo nato spēks ir mīts! Fantoms, ilūzija.. asv jau sen nespej karot ar tādu armiju kā Krievijas, Ķīnas vai vel kādu.. asv karš ar Krieviju NAV IESPĒJAMS, ko nu nemuldētu daži, jo abam valstim ir kodolieroči, un neviens neriskēs. Tapēc asv karos ar citu rokam – ukraiņiem, mēģinās gāzt Putinu.. viss..viņi jau maksimāli darbojas, uz vairaku asv vienkārsi nav spējīgi vairs. Viņu karavīri nav spējīgi karot, bet gan nogalinat tikai. Un tas ir 2 atšķirīgas lietas. Piemērs ar Jemenu, šobrīd tur ir konflikts kā ziniet, un ko jus domājat, asv karavīri aizbēga no turienes ātrāk, nekā Krievija evokuēja savus cilvēkus! Kā žurkas aizskrēja no Jemenas, jo asv karavīrs nav spējigs karot, vinu spēks ir mīts, caur propogandu viņi iestāstīja pasaulei ka asv karavīrs ir dievs, kas atnākot kaut kur jau uzvar, tāds ka supermens, bet tas viss ir viens liels “feiks”, ārēji stipri, bet iekšēji tukša vieta, asv karo tikai caur citu rokam, ja neesat pamanījuši, paši vairs neuzbrūk, jo visur kur viņi uzbrūk – viņi nesasniedz mērķus, zaudē. Ja tu vingrini vienu roku, bet otru nē – nav brīnumaini ka viena būs stipra, bet otra – nē. Tāpāt te, asv tik ļolti stipri ir pieradusi karot ar citu rokam, ka paši vairs nespej, viņu karavīri nekaros bez kafijas no rīta, pie tam vel līgumos viniem nav rakstīts ka būtu jānomirst. Tā kā uz nato palīdzību pat neceriet! Variet tagad teikt ka es kremlins, propoganda utt., bet tas nemaina patiesību, un to, ka jums nav ko atbildēt man pretī, pretī šiem dzīves faktiem, un vēsturieskiem arī. Viss ko jūs varat šobrīd: spļaudīties ar savu žults, indi, teikt ka es esmu kremlins, putlers utt. Karot ar ģeorga lentītem, uz neko vairāku jūs neesat spējīgi.. un pie tam vel domajiet ka spējīgi uzvarēt Krieviju? Ha-ha!

  Drīz mēs, Latvijas krievi būsim atbrīvoti no jūsu genocīda. Spļaudāties cik vien vēlaties žurkas rusofobiskas, jums nekas cits neatliek.

  • Njāāaaaaaaa… 😀
   Pastāsti, ko tu pīpē! 😀
   Es arī to gribu! 😀 😀 😀

  • Александр Шерстобитов Atbildēt

   Сатурн? Полно-сатурние, однако.

   P.S. Сам фашист.

  • Sociāldemokrāts Atbildēt

   => Saturns
   Jūsu teiktais par Krieviju nepārliecina un pat saērcina. Jā, ir DAĻA taisnības Jūsu teiktajā, bet…
   Krievija NAV balts un nesavtīgs miera enģelis, kā Jūs te tēlojat. Krievija ir tāds pats gaļas ēdājs, kā visas citas valstis. Ja daudz lasām Krievijas viedokli par sevi, tad Krievija izskatās ļoti labi – kā saka, “savs pirdiens nesmird”. Arī Latvija valdošo slāņu skatījumā vienmēr izskatās labi – “veiksmes stāsts”.
   Krievija, atšķirība no ASV, atrodas 300 kilometru attālumā no Rīgas. Jā, mūsdienu pasaulē attālums vairs nav tik nozīmīgs, tomēr man grūti iedomāties amerikāņu organizētu Latvijas aneksiju, bet Krievijas organizētu aneksiju (savās iekšējās, “krievu pasaules” ambīciju un mobilizēšanas interesēs) varu iedomāties samērā labi. Ir vēsturiski precedenti un TV ziņu sižeti – kā tas notiek.
   Vienkārši nepatiku izraisa Jūsu komentāra teksts – nevaru piespiest sevi izlasīt līdz galam. Neredzu vērtību. Redzu mūsu interešu atšķirības.
   Man ļoti patika kāds komentārs pie Krievijas psiholoģes Ptranovskas raksta (http:// spektr.delfi.lv /novosti/den-pobedy-rejderskij-zahvat.d?id=45936263&com=1&reg=1&no=0&s=1) , kur īsi un skaudri pateikts, ka kapitālisms un Uzvaras svētki nesader kopā.
   Krievija VĒSTURSIKI kopusi un lolojusi savu militārismu, lepojusies un lepojas ar to. Krievijai ir 27% no pasaules ieroču eksporta tirgus apjoma, ASV – 31%, Ķīna tagad ir trešajā vietā ar 5%.
   Fašisms nav iedomājams bez militārisma. Ne vienmēr militārisms degradē līdz fašismam. Bet Krievijas spiedzīgais “antifašisms” liecina par ļoti nelāgu slimību – civilizēts kapitālisms Krievijā NEVEIDOJAS (līdzīgi, ka Vācijā pēc Pirmā pasaules kara, 20.-to gadu ekonomiskās krīzes gados, kad dzima vācu nacionālsociālisma ideoloģija). Par to der padomāt…

  • Un kādam bija laiks šito visu ** sacerēt? Izlasot pirmo rindkopu, jau sākas neiroze.

   • Pufaika, lieni? šeit nelasa ķirbiļicu. iespējams, ka esi vēl follā kopš vakardienas un neesi to pamanījhis.

 4. Nu re 🙂 Rietumu ir izolēti tagad, obama bļāva par to ka asv izolēja Krieviju, māna savus iedzīvotājus un citus zombijus, bet Ķīnas līderis kopā ar sievu un vispar puspasaules atrodas šobrīd Maskavā, ne kaut kādā polija vai vel kur citur 🙂

  Sanāk ka rietumi paši ir izolēti, pie tam vel fašistu pusē rietumi atkal atrodas..

  Viss ir skaidrs: Pasaules vairākums (BRICKS un citi) gan pēc iedzīvotaju skaita, gan pēc teritoriju lielumiem un perpektīvu lielumiem atbrauca Maskavā un kopā ar Krieviju svin 9.maiju, tādējādi kopā stājās pret 21.gs fašismu – rietumu vienpolāro fašismu.

  Latvijas rusofobi un pārēji rusofobi var no dusmam kliegt kā dēmoni tagad, jo nekas viņiem neatliek, vispasaules atbrīvošanas kustība pret fašistiskiem agressoriem rietumiem jau sen ir uzsākta, un Krievija, Ķīna, Indija, Brazilija un pārēji iznīcinās dollaru, iznīcinās rietumu augstākas rases māniju, šo fašismu, kas atgriežas (nav brīnumaini, fašisms ir rietumu cilvēku gēnos, asinīs – jo fašisms sākās ne ar hitleru, bet gan daudz agrāk – jau ar indiānu iznicināšanu, ar kolonizācijam un pārēja – rietumi vienmēr bija fašisti, kuri uzskatijas citur par zemākam rasem). Bet Dievs par to visu brīdināja Bībele, tuvojas laiks kad Dievs iznīcinās rietumus kā sodomu un gommoru savulaik, jo rietumi ir tā civilizācija, kura kalpo satanam, caur kuru pasaulē atnāca ļaunums. Rietumi ir ka Kains (kas nogalināja savu brāli, pirmā slepkavība). Rietumiem patīk mocīt cilvēkis, nometnes utml., apsmiet visu, necienīt (franču piemērs), kolonizēt, iznīcināt, jo rietumi ir plēsoņi, kuriem nav nekā sava, tikai spēj zagt, pat tagad bagāti dzīvo, jo uzspieda visai pasaulei savu matricu, antikrista zīmi uz labās rokas – dollaru (neko bez viņa nevar nopirkt, visas valūtas ir atkarīgas no dollara), un uz pieres (rietumu ideoloģija, uzspiešana visiem vienu redzējumu).

  Tuvojas laiks, kad tie fašisti, kuri bēga uz kanādu no vācijas (kuriem deva jaunas pases un kuri turpināja karot pret PSRS caur auksto karu), kā ari Latvijas fašisti satanisti izvirtuļi tāds kā rinkēvičs un citi – visi tiks atmaskoti, Gaisma sadedzinās šos tumsoņus un meļus.

  Un pasaules vairākums kopā ar Krieviju atbrīvosies no mazākuma (rietumi) un pasūtīs kur talu, tad rietumi lūgsies pēc maizītes, jo vairs nodevu nesaņems, neko nesaņems. Re, ukro-fašists porošenko, jaceņuks un citi jau uz asv vēlās bēgt, visādi mēgina iestāstīt amerikāniem ka viņiem neizdodas nekas u.c, jo viņi saprot ka nākamo ziemu Ukrainu vairs nenodzīvos zem fašisma ideoloģijas, sabiedrību uz kādu laiku var iezombēt, bet drīz ukraini (tāpāt ka 2 pasaules kara laika un daudz reižu vel) pamodīsies, viņiem apniks šāda dzīve, ka viņu tuvie mirst kayut kur Donbassa, tikai deļ “eirointegrācijas”, un paši nometis porošenko. Tuvojas atbrīvošana.. tā vienmēr bija vēsture. Ari hitlers kad okupēja Ukrainu iebiedēja to (šobrīd caur Odessu ļaudis iebiedēja), daudzi bija hitlera pusē un nepretojas, bet ar laiku izveidojas valdība trimdā u.c un Ukraina tika atbrīvota no fašistiem, arī tagad būs tas pats, šobrīd liekas ka melu jūru ir liela, bet tas viss ir ilūzija, kad patiesība iees ukraiņu sirdīs, šī melu propoganda fasistiska rietumu kā karšu namiņš nogāzīsies, jo meli nespej uzvarēt patiesību – Gaismu. Kur parādās kaut mazs stars gaismas (patiesības), tur jau var saredzēt melu jūru.

  Tā kā, rusofobi, jūsu beigas tuvojas, un nav nekā ko jūs varat izdarīt lai apturētu, variet kliegt kā dēmoni cik vēlāties, Dievs jūs iznīcinās atkal, tāpāt ka hitleru un citus (caur Krieviju un citiem sabiedrotiem).
  Visiem skaidrs ka vācija, hitlers nebija galvenais fasisma avots, avots atrodas šobrī asv. Un tāpēc fašisms pacel galvu, bet ļaunums nekad neuzvarēs Gaismu.

  • Šķiet, ka tu pat nezini, kas ir fašisms… Nožēlojami.. 15 reizes tekstā bezjēdzīgi to atkārto… Nepiesauc Svētos rakstus, jo ” …Tev nebūs manu Vārdu nelietīgi valkāt…”

   • Tieši tu nezini kas ir fašisms, fašisms ir galvenokārt augstākas rases mānija, ar kuru Krievija nekad nav slimojusi, jo nekad nav kolonizējusi nevienu, iznīcinajusi indiānus utt., bet jūs gan sevi uzskatat par augstāko rasi, bet mūs sauciet par vatnikiem, kolorado utml., it kā pielidzinot mūs pie kaut ka zema.

    Kas nu runatu par svētiem rakstiem? Tu? Rietumu izvirtuļu atbalstītāis? varbūt pieminēt vel to, ko Dievs domā par tādiem? Ko izdarīja ar sodomu un gommoru? Netēlo no sevis svēto rakstu aizstavji, ja nezini kas ar to tiek domats, nelietīgi Dievu vārdu valkā tie, kas zvēr uz Bībeles fašingtonā, tad iet nogalinat cilvekus Irāka un citur. Tā kā paklusē fašist.

    • Redzu, ka esi garīgi slims, vai atstrādā trollīša naudiņu… tā kā diskutēt vienkārši nav par ko.

    • Fakts to Gaismas uguns 10. maijs, 2015 18:51 Atbildēt

     Tu saki, ka Krievija nekad nav slimojusi ar “augstākās rases māniju” – tavuprāt tieši tā varētu tikt definēts fašisms.
     Tad pasaki man, mīļo cilvēk, vai tu nekad, patiešām nekad neesi bijis Krievijā? Nekad neesi neko lasījis no pirmdokumentiem?
     Tikai tad var IZTEIKT TĀDUS APGALVOJUMUS!!!
     DIEMŽĒL Krievijā plaukst un zeļ jau no pirmsākumiem dažādi simulēts LIELKRIEVU ŠOVINISMS! Tā ir vieglakajās izpausmēs vienkārši ņirgājoša attieksme pret mazākumtautībām. Smagākajās izpausmēs grautiņi, piekaušanas līdz nāvei u.t.t.

     Acīm redzot par šo fenomenu arī neko nezini?
     Vēl tavs lielais, gan augumā mazais, ideoloģiskais vadonis Uļjanovs, ko saukāja arī par Ļeņinu, savos kopotos rakstos ne vienu vien reizi centies akcentēt Lielkrievu šovinisma problēmu no Vladivostokas līdz Baltijas jūrai.

Draugiem Facebook Twitter Google+