Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
17. augusts, 2015
Drukāt

Aculieciniece: Rīgā izvietoti dīvaini plakāti. Vai tā drīkst? (4)

Foto - aculieciniece AnastasijaFoto - aculieciniece Anastasija

Biju aizbraukusi atvaļinājumā ārpus Latvijas un kad atgriezos mājās, ceļā no lidostas, pamanīju dīvainus plakātus remontdarbu vietās. Pirmā doma – kas notiek? – “Šeit zelta nav. Zelts ir Klondaikā”, raksta aculieciniece Anastasija.

“Vai tā tiešām drīkst? Un kas tos izvietoja? Interesanti, ka tie bija izvietoti tieši tur, kur notiek ielu remonti. Pielikumā ir pāris bildes, kurās redzami šie plakāti,” raksta lasītāja.

Vai tā drīkst, portāls “la.lv” centīsies noskaidrot RD satiksmes departamentā, bet, kamēr informācija top, aplūkojiet fotogaleriju!

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nekā uz tam bildem nevar saskatīt. un humors vienmer ir atbalstams.

  2. * Uz publiskas zemes bez atļaujas plakātus uzstādīt nedrīkst (statujas arī ne).
    * Klondaikā 150 gadus atpakaļ daudzi atrada zeltu, šodien tu to vieglāk atradīsi Brazīlijā vai Krievijā.
    * Tu esi viegli uzjautrināms. Laikam īsts tukšpauris.

  3. Un kāpēc nedrīkst. Nekas nepareizs nav rakstīts. Zelta tur nav, bet Klondaika vienmēr ir zelts. Tautā S.Ū.D.U. ar sauc par zeltu. Ļoti atjautīgi un pozitīvi. Nevaig visu uztvert ar žulti. Es labi izsmējos, labs humoriņš plakātu izvietotājam.

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+