Mobilā versija
+4.2°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Aicina ziņot par mēslotājiem

Foto - LETAFoto - LETA

"Eco Baltia grupa" valdes priekšsēdētājs Māris Simanovičs (no kreisās), akcijas vēstnesis – vides pētnieks Māris Olte un Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Jānis Ozoliņš atklāj sociālo akciju pie nelegālās atkritumu izgāztuves, kas atrodas Rīgā teritorijā starp Daugavgrīvas ielu 99 un Daugavgrīvas ielu 101.

Pēdējā laikā arvien biežāk vidē parādās būvgruži, kas   ikgadējās talkās ar roku palīdzību nav izvācami, jo nepieciešama īpaša tehnika.

Lai aicinātu sabiedrību piedalīties diskusijā par šo problēmu, vākt pierādījumus gan par teritorijām, kurās ir nelegāli izgāzti būvgruži, gan būt vērīgiem un ziņot policijai par nelegālo būvgružu izgāzējiem, atklāta sociālā akcija “Pieķer būvgružotāju!”.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (26)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+