Apbrīno

Aija Andrejeva un grupa “Astro’n’out” atklāj “Origo Summer Stage” augusta koncertprogrammu 0


Grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteina uzstājās Stacijas laukumā uz “Origo Summer Stage” brīvdabas skatuves.
Grupas “Astro’n’out” soliste Māra Upmane-Holšteina uzstājās Stacijas laukumā uz “Origo Summer Stage” brīvdabas skatuves.
Foto – Leta

“Origo Summer Stage” augustā uzņem apgriezienus, turpinot ar īpaši krāšņu un grandiozu iknedēļas bezmaksas brīvdabas koncertprogrammu. Augustā “Origo Summer Stage” ietvaros klausītājiem būs iespēja baudīt visdažādāko žanru mūziku – klasisko, džeza, šlāgermūziku, popu un hip-hopu. Vakar, 3. augustā plkst. 17.00 notika grupas “Astro’n’out” un Aijas Andrejevas koncerts, bet šodien, 4. augustā plkst. 18.00 uzstāsies Jolanta Gulbe-Paškeviča ar džeza koncertprogrammu “Fly Love”. Savukārt 11. augustā plkst. 19.00 pirmo reizi laukumā pie t/c “Origo” būs iespēja dzirdēt vēl nebijuša mēroga klasiskās mūzikas koncertu Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra izpildījumā.

Ceturtdien, 3. augustā plkst. 17.00 norisinājās Latvijā jau iemīļotās grupas “Astro’n’out” un atraktīvās un enerģiskās Aijas Andrejevas koncerts. Grupas “Astro’n’out” koncerta laikā bija dzirdamas kā jaunas un vēl mazpazīstamas, tā arī jau zināmas un iemīļotas dziesmas. Savukārt Aija Andrejeva “Origo Summer Stage” apmeklētājiem sniedza lielisku koncertu, kurā skanēja pašas iemīļotākās dziedātājas dziesmas.

“Koncertā bija dzirdamas gan visiem labi zināmās, gan arī manas jaunākās dziesmas. Programma bija ļoti enerģiska un pozitīva, atbilstoša brīvdabas skatuvei. Kopā ar mani uzstājās arī Toms Mikāls (taustiņi), Kaspars Ansons (ģitāra), Anna Zankovska un Santa Šillere (bekvokāls), Kaspars Pļavnieks (bungas) un Toms Veismanis (bass). Šajā koncertā uz skatuves kāpa arī mans tēvs Alex, ar kuru kopā nospēlējām manu jaunāko dziesmu “Mēs pārejam uz Tu”. Uz “Origo Summer Stage” skatuves esmu uzstājusies pirms septiņiem gadiem, un arī šogad atmosfēra bija tikpat patīkama kā iepriekš,” stāsta Aija Andrejeva.

“”Origo Summer Stage” esam uzstājušies jau pirms divām sezonām, un esmu ievērojusi, ka šeit sanākusī publika ir ļoti kolorīta – var atnākt daži kvēlākie grupas fani, kā arī cilvēki, kas nekad nav dzirdējuši mūsu mūziku. Šogad tieši uz šo koncertu ieradās arī mans draugs no ASV, tāpēc varu teikt, ka publika koncertā bija visdažādākā – gan tūristi no ārzemēm, gan “tās daļas Rīgas” vietējie iedzīvotāji. Šogad mēs spēlējām gan iemīļotās un zināmās melodijas, gan arī iepazīstinājām visus ar mūsu jaunākajiem skaņdarbiem, kas mums pašiem ir sirdij tuvāki. “Origo Summer Stage” dziesmas izpildījām nedaudz pieklusinātā versijā – tā bija akustiskā performance ļoti skaistā aranžijā, jo uzstājāmies četru cilvēku sastāvā, tāpēc skanējums bija mazliet īpašāks kā ierasts,” stāsta Māra Upmane-Holšteine.

Piektdien, 4. augustā plkst. 18.00 “Origo Summer Stage” uzstāsies lieliskās balss īpašniece Jolanta Gulbe-Paškeviča ar koncertprogrammu “Fly Love”, kurā tiks izpildītas dažādu autoru dziesmas, kur lielākā daļa no tām ir sarakstītas 60.,70. gadu periodā. Koncertprogrammas “Fly Love” dziesmu aranžijas ir veidotas latīņu mūzikas un afro-amerikāņu džeza tradīcijās. Tās ir gan Antonio Carlos Jobim kompozīcijas, gan kinofilmu tituldziesmas, gan igauņu komponista Toomas Rull oriģinālkompozīcijas, kur vienai no dziesmām – ar nosaukumu “Akvarelis”, tekstu latviešu valodā ir uzrakstījusi Jolanta.

“Uzstāties “Origo Summer Stage” ir brīnišķīga un interesanta pieredze, jo laukums pie “Origo” ir vieta, kur cilvēki visu laiku ir kustībā un tam ir savs šarms. Koncertā noteikti būs cilvēki, kas apzināti devušies baudīt mūziku un būs tādi, kas to dzirdēs ikdienas steigā, skrienot garām. Gaidāmais koncerts ir pilns ar saulainu dinamiku, ar savu pozitīvisma devu. Dziesmas runā par mīlestību, skaistumu ap mums un dzīves vērtībām, kas cilvēkiem vienmēr ir svarīgi. Šogad koncertos kopā ar mani uzstāsies šīs programmas starptautiskais oriģinālsastāvs, tāpēc man ir liels prieks, ka ar koncertprogrammu “Fly Love” varēsim priecēt arī “Origo Summer Stage” klausītājus,” stāsta Jolanta Gulbe-Paškeviča.

“Mēs esam lepni, ka “Origo Summer Stage” katru gadu spēj piedāvāt mūziku visdažādākajām muzikālajām gaumēm, ko apliecina arī šī mēneša programma. Mums ir gandarījums, ka mēs varam apmeklētājiem piedāvāt vairākus grandiozus bezmaksas koncertus, kur uzstāsies izcilie mūzikas mākslinieki, un jau šodien aicinu doties uz Jolantas Gulbes-Paškevičas koncertu,” stāsta Aleksandrs Ņemirovskis, t/c “Origo” vadītājs.

Arī augusta turpinājumā “Origo Summer Stage” apmeklētājiem būs iespējams baudīt visdažādāko žanru mūziku. Ar tautā iemīļotākajām mūzikas melodijām uzstāsies Normunds Rutulis, savukārt hokeja turnīra “Latvijas Dzelzceļa kauss 2017” atklāšanas koncertā skatītājus pārsteigs latviešu rokgrupa “Dzelzs Vilks” un hip-hopa izpildītājs un mūzikas producents Fakts (Jānis Šmēdiņš). Pirmo reizi “Origo Summer Stage” skanēs arī augstvērtīga klasiskā mūzika, kur uzstāsies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Tāpat augusta otrajā pusē tradicionāli trīs dienas notiks Rīgas svētku koncertu cikls “Dziesmu tilti”. Savukārt augusta beigās “Origo Summer Stage” norisināsies 8. sezonas noslēguma koncerts, kur uzstāsies jaunie latviešu mūzikas talanti – “Supernova 2017” finālists The Ludvig (Jēkabs Ludvigs Kalmanis) un mūziķis Chris Noah (Krists Indrišonoks).

“Origo Summer Stage” programma augustā:

4. augusts 18.00 Jolanta Gulbe-Paškeviča ar koncertprogrammu “Fly Love”

10. augusts 18.00 Normunds Rutulis ar koncertprogrammu “Vēl viens laimīgs rīts”

11. augusts 19.00 Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris. Diriģents – Andris Poga. Antonīna Dvoržāka “Astotā simfonija” un Antonīna Dvoržāka “Slāvu deja sol minorā”

12. augusts 13.00 Hokeja turnīra “Latvijas Dzelzceļa kauss 2017” atklāšana: Fakts un grupa “Dzelzs Vilks”

18. augusts 17.00 Rīgas svētku koncerts “Dziesmu tilti”

19. augusts 12.00 Rīgas svētku koncerts “Dziesmu tilti”

20. augusts 12.00 Rīgas svētku koncerts “Dziesmu tilti”

25. augusts 17.00 “Origo Summer Stage” 8. sezonas noslēgums: The Ludvig un Chris Noah (Krists Indrišonoks)

“Origo Summer Stage” aicina visus mūzikas mīļotājus sekot līdzi koncertprogrammai mājas lapā www.summerstage.lv un doties klausīties koncertus gan laukumā pie t/c “Origo”, gan restorānu un kafejnīcu vasaras terasēs, kur “Origo Summer Stage” laikā būs pieejami īpaši piedāvājumi. Turklāt kopš pagājušās nedēļas muzikālos vasaras vakarus iespējams baudīt arī jaunatvērtajā restorāna “LIDO” terasē, kā arī “Double Coffee” un “Gan Bei” vasaras terasēs.

Galerijas nosaukums

LA.lv