×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Ainars Virga velta dziesmu un video savam tētim 80. dzimšanas dienā

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Jaunā projekta “Līvi un Buks” dalībnieks Ainars Virga veltījis dziesmu savam tētim Ivaram Virgam, kurš pavisam nesen atzīmēja 80. dzimšanas dienu, un 18. martā saņēma apbalvojumu “Goda liepājnieks”.

Ainars, kuram pašam šodien 6. aprīlī ir dzimšanas diena stāsta: “Mans tētis ir vislabākais pasaulē! Lai arī dziesmu biju sarakstījis jau pirms laba laika, kopīgā sarunā ar savu labu paziņu, režisori Žaklīnu Cinovsku, nonācām pie domas, ka šai dziesmai nepieciešams arī video. Esmu ļoti gandarīts par rezultātu.”

Dziesmas vārdu autors ir Ainara draugs un daudzu dziesmu līdzautors Guntars Račs, kurš ir labi pazīstams ar Virgas ģimeni jau kopš bērnības. Dziesmu savā jaunajā “Factory Sounds Studio” producēja Gints Stankevičs, bet videoklipa režiju uzņēmās režisore Žaklīna Cinovska ar savu komandu, operatoru un montāžas režisoru Viktoru Devjatovu un operatoriem Kasparu Nordenu un Juriju Aleksejevu. Par stilu rūpējās Mairita Lamberte. Videoklipa papildus skaņas apstrādi veidoja Andris Barons.

Žaklīna: “Es Ainaram teicu, ka nevajag parastu video, jā šī ir neparasta dziesma. Man šķiet, ka ir izdevies. Paldies atsaucīgajiem Ainara Virgas vecākiem Birutai un Ivaram Virgām par piedalīšanos filmēšanā, kā arī Ilgonim Linde un pārējiem mazajiem un lielajiem aktieriem!”

“Kā kuģis”

…Kaut matos sidrabs zvīļo

Viņš spītīgs tālāk ies

Un piedos tiem, kas neprot

Ne lūdzu, ne paldies

Tam sirds no zelta

Un dzintara mazliet

Un krūtīs saule

Kas nekad nenoriet….

GR

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+