Mobilā versija
Brīdinājums +1.6°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
2. jūnijs, 2015
Drukāt

“airBaltic” pievienotas trīs kompānijas – “Baltic Airlines”, “Baltijas kravu centrs” un “Training Centre Holdings”

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas nacionālajai lidsabiedrībai “airBaltic” pievienotas trīs kompānijas – “Baltic Airlines”, “Baltijas kravu centrs” un “Training Centre Holdings”, liecina paziņojums “Latvijas Vēstnesī”.

Paziņojumā par reorganizāciju teikts, ka “airBaltic” valde ir pieņēmusi lēmumu veikt reorganizāciju pievienošanas ceļā atbilstoši Komerclikumam, kur “Training Centre Holdings” un “Baltic Airlines” kā pievienojamās sabiedrības tiks pievienotas “airBaltic”. Kreditori var pieteikt savus prasījumus viena mēneša laikā.

Tāpat paziņojumā skaidrots, ka “airBaltic” valde ir arī pieņēmusi lēmumu veikt reorganizāciju nodalīšanas ceļā atbilstoši Komerclikumam, saskaņā ar ko “Baltijas kravu centrs” kā sadalāmā sabiedrība nodos “airBaltic” kā iegūstošajai sabiedrībai saimnieciskās darbības novirzienu, kas sastāv no nekustamā īpašuma uzturēšanas un pārvaldīšanas funkciju nodrošināšanai nepieciešamajiem aktīviem un saistībām.

“Baltic Airlines” pērn strādājusi ar 312 477 eiro apgrozījumu un peļņu 300 001 eiro apmērā, “Training Centre Holdings” strādājusi ar 244 281 eiro apgrozījumu un 7 228 eiro zaudējumiem, savukārt “Baltijas kravu centrs” – ar 779 152 eiro apgrozījumu un 108 904 eiro peļņu. Visas trīs kompānijas līdz šim piederēja “airBaltic”.

“airBaltic” ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995.gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 99,8% akciju.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kā valsts atbalstīs ģimenes 2017. gadā?Infografiks: 2017.gada valsts budžetā jauniekļautie demogrāfijas pasākumi INFOGRAFIKA ARĪ PIEVIENOTĀ FAILĀ
Draugiem Facebook Twitter Google+