Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
27. februāris, 2015
Drukāt

Aizdomas par dubultslepkavību un tās pēdu slēpšanu, izraisot ugunsgrēku (1)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Valsts policijai radušās aizdomas, ka trešdien Saulkrastos notikušais dzīvojamās mājas ugunsgrēks rīkots ar mērķi slēpt divu cilvēku slepkavības pēdas.

Jau ziņots, ka aizvakar pēc dzīvojamās mājas ugunsgrēkā Saulkrastos, pie Ķīšupes atrasti 42 gadus vecs vīrietis un 70 gadus veca sieviete. Izsaukumu uz notikuma vietu ugunsdzēsēji saņēma plkst.8.20. Divstāvu dzīvojamās mājas pirmajā stāvā dega mēbeles un sadzīves mantas apmēram 30 kvadrātmetru platībā.

Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins pastāstīja, ka pēc ugunsgrēka nodzēšanas uz līķiem konstatētas ārēji redzamas durtas vai grieztas brūces. Policijai ir aizdomas par slepkavību, taču precīzi nāves iemesli tiks skaidroti ekspertīzē un sāktajā kriminālprocesā.

Tāpat tiks veikta ekspertīze, lai noskaidrotu ugunsgrēka cēloņus. Nav izslēgts, ka ugunsgrēks sarīkots ar mērķi, lai noslēptu nozieguma pēdas. Aizturēto pagaidām nav.

Anučins atklāja, ka mirušie nebija radinieki.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kā ta nebija radinieki? viņi bija dēls un māte. un mātei bija 78 gadi!!! dēlam 41 gads!!!

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+