×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
23. marts, 2015
Drukāt

Aizturēts vīrietis, kurš autobusā uzmācās nepilngadīgai meitenei (1)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Trešdien Rīgā, Ozolciema ielā, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki aizturējuši vīrieti, kurš 12. februārī maršruta autobusā Imantā uzmācās desmit gadus vecai meitenei, informē Valsts policijas sabiedrisko attiecību speciālists Dairis Anučins.

Aizturētais ir dzimis 1970. gadā, iepriekš tiesāts par noziegumiem saistībā ar narkotiskajām vielām.

Kā jau rakstījām, 12. februārī kādā maršruta autobusā Imantā vīrietis uzmācies un mēģinājis ar varu izvilkt no tā mazgadīgu meiteni. Saņemot informāciju par notikušo, policijas darbinieki uzsāka kriminālprocesu un vīrieša meklēšanu. Jau pēc dažām dienām aizdomās par pastrādātajām darbībām pret mazgadīgo tika aizturēts kāds 1980. gadā dzimis vīrietis, tomēr, pārbaudot viņa alibi, policija konstatēja, ka aizturētais ar autobusā notikušo nav saistīts.

Turpinot izmeklēšanu un veicot operatīvās meklēšanas pasākumus, policistiem izdevās nonākt uz pēdām kādam 1970. gadā dzimušam vīrietim. Pagājušajā trešdienā, 18. martā, vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī. Pašlaik vīrietim piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Sozinovs: “Pēc tam, kad iepriekš aizturētais vīrietis uzrādīja pārliecinošu alibi, Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas darbinieki turpināja intensīvu un apjomīgu darbu, lai noskaidrotu īsto personu, kas autobusā uzmācās desmit gadus vecajai meitenei. Tā rezultātā mums ir izdevies aizturēt aizdomās turēto – 1970. gadā dzimušu vīrieti. Mums šobrīd nav pamata uzskatīt, ka aizturētais ir saistīts ar Imantā notikušajiem dzimumnoziegumiem pret mazgadīgajām meitenēm, taču mēs pārbaudām viņa saistību ar iespējamiem citiem dzimumnoziegumiem.”

Aizturētais vīrietis ir deklarēts un dzīvo Rīgā, pēdējā laikā nekur nav strādājis. Iepriekš vīrietis ir nonācis policijas redzeslokā par noziegumiem saistībā ar narkotiskajām vielām, par ko ir bijis arī nosacīti notiesāts uz pieciem gadiem. Šobrīd pret 1970. gadā dzimušo vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par 16 gadus vecumu nesasniegušas personas pavešanas netiklībā mēģinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā kriminālā visatļautība ir šokējoša, īpaši pēdējā laikā. Pirms pāris mēnešiem tai pašā Ziepniekkalnā kādā pārtikas veikalā tika pa vitrīnām sašķaidītas divas pudeles ar degmaisījumu, tā saucamie “molotova kokteiļi”. Tikai tāpēc, ka veikala īpašnieks pats bija uz vietas, ugunsgrēks tika nekavējoties nodzēsts pirms uguns paspēja izplatīties, bet vienu dienu iepriekš tam pašam veikalam zem grīdas caur pamatu spraugām tika salieti kādi litri divdesmit benzīna. Kad īpašnieks vērsās policijā un brīdināja, ka benzīnu lej zem grīdām jo acimredzot taisās aizdedzināt, tad viņam vēl bija jānoklausās morāle no policistu puses, ka gan jau pats vien esot vainīgs, ka konkurenti tā noskaitušies. Tiesa par abiem gadījumiem tomēr tika ierosinātas krimināllietas.

Draugiem Facebook Twitter Google+