Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. jūnijs, 2015
Drukāt

Akās iekrīt vīrietis un govs (1)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Saldus novadā, Pampāļu pagastā, sestdien akā bija iekritis vīrietis, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz notikuma vietu VUGD saņēmis plkst.18.19. Vīrietis no akas bija izkļuvis paša spēkiem jau pirms VUGD ierašanās.

Savukārt Preiļu novadā 27.jūnija vakarā ugunsdzēsēji glābēji palīdzējuši no akas izcelt tajā iekritušu govi. Negadījums noticis Aizkalnes pagastā. Ugunsdzēsēji glābēji govi no akas izcēluši ar traktora un roku riņķu palīdzību.

VUGD kopumā pagājušajā diennaktī saņēmis 35 izsaukumus, no kuriem 13 bija ugunsgrēki, 15 – glābšanas darbi, bet septiņi izrādījās maldinājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kādam gan bardakam ir jāvalda lauku sētā, lai govs iekristu akā…

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+