×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
6. janvāris, 2016
Drukāt

“Aldara” alus ieguvis Zaļo un Bordo karotīti (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Alus darītavas “Aldaris” brūvētās alus šķirnes “Mežpils alus” un “Mežpils Nefiltrētais” ieguvušas Zaļo karotīti, savukārt alus šķirne “Aldaris Leģenda” ieguvusi Bordo karotīti, LA.lv uzzināja uzņēmumā.

Alus šķirnēm piešķirtās nacionālās kvalitātes zīmes apliecina, ka tās brūvētās Latvijā un tās atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem.

Visas alus šķirnes, kas ieguvušas karotītes, top “Aldara” vēsturiskajā alus darītavā, kas pēc rekonstrukcijas durvis vēra 2014. gada pavasarī. “Mežpils alus” ir viena no pirmajām alus šķirnēm Latvijā, kuras brūvēšanai tiek izmantots tikai vietējais iesals no Latraps iesalnīcas. Savukārt “Leģendas” alus garšas un smaržas noslēpums slēpjas tā brūvēšanas procesā, kurā tiek izmantota iejavas atvārījuma metode. Šīs senās un laikietilpīgās metodes izmantošana piešķir alum pilnīgu un noturīgu garšu.

“Šīs ir pirmās mūsu craft alus šķirnes, kas ieguvušas nacionālās kvalitātes zīmes – Zaļo un Bordo karotīti, kuras atpazīst un kurām uzticas lielākā daļa patērētāju. To iegūšana mūsu brūvētajām alus šķirnēm apliecina ne tikai produktu augsto kvalitāti, bet arī to, ka alus brūvēts Latvijā no augstvērtīgām izejvielām. Ceram, ka to novērtēs arī alus cienītāji, veikalu plauktos vai bāros izvēloties attiecīgās alus šķirnes,” saka Aldara valdes locekle Laura Krastiņa.

Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācijas (LPUF) padomes priekšsēdētāja Ināra Šure: “Produktu skaits, kuri ieguvuši Zaļās un Bordo karotītes, nepārtraukti aug, un mums ir prieks, ka šim pulkam ir pievienojies viens no pieredzēs bagātākajiem alus brūvētājiem Latvijā. Ar šādu soli uzņēmums patērētājiem skaidri apliecina, ka tā ražotā produkcija, kura saņēmusi kādu no Karotītēm, atbilst visaugstākajiem standartiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. ALUS – PIRMAIS SOLIS UZ ALKOHOLISMU ! ! ! 🙁
    Kā to visādi neslavētu…

Draugiem Facebook Twitter Google+