Ekonomika
Bizness

“Alfa” aprēķina zaudējumus pēc piespiedu slēgšanas0

Foto-LETA

Tirdzniecības parkam “Alfa” patlaban vēl nav zināms, cik lielus zaudējumus tas cietis pēc tam, kad sestdien, 2.jūnijā, remontdarbu laikā bojāta kabeļa dēļ lielveikalu uz laiku nācās slēgt, aģentūrai LETA pavēstīja tirdzniecības parka pārstāve Ilze Žūka.

Viņa sacīja, ka informācija par iespējamajiem nomnieku zaudējumiem un to apmēru patlaban tiek apkopota. Tāpat par negadījumu “Alfa” ir informējusi apdrošināšanas pārstāvjus, kuri pēc visas nepieciešamās informācijas saņemšanas būs tiesīgi lemt par zaudējumu atlīdzības izmaksām, skaidroja Žūka.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sestdien pēcpusdienā tirdzniecības parka paplašināšanas darbu laikā tika bojāts augstsprieguma kabelis, kas izraisīja elektrības atslēgšanos visā “Alfā”, tādēļ veikalu nācās pilnībā evakuēt un slēgt. Tirdzniecības parks darbu atsāka svētdien no rīta.

Kā ziņots, “Linstow Center Management” (“Linstow”) un “Multi Corporation” tirdzniecības centra “Alfa” paplašināšanu sāka pērn oktobrī. Projekta kopējās investīcijas sasniedz 55 miljonus eiro, un to plānots pabeigt 2019.gada augustā.

Paplašināšanās projekts palielinās tirdzniecības parka “Alfa” platību par 30 000 kvadrātmetru, kopējai tirdzniecības centra platībai sasniedzot 100 000 kvadrātmetru, bet nomnieku skaitu no pašreizējiem 170 plānots palielināt līdz 250.

Būvdarbus veic uzņēmums “Merks”, bet tos uzrauga “Forma 2”.

LA.lv