Mobilā versija
+1.2°C
Nanija, Ilgmārs
Ceturtdiena, 30. marts, 2017
9. septembris, 2015
Drukāt

Apspriež tuneļa būvi starp Tallinu un Helsinkiem

Foto - LETAFoto - LETA

Tallina

Arhitekti no Igaunijas un Somijas apsprieduši ideju par tuneļa būvniecību starp Tallinu un Helsinkiem.

“Arhitekti vēlas izanalizēt tādu lielu infrastruktūras projektu kā ātrvilciena līnijas “Rail Baltica” un tuneļa būvniecības ietekmi uz Tallinas un Helsinku pilsētas vidi, tehnisko tīklu plānošanu un būvniecības negatīvo seku samazināšanu līdz minimumam,” paziņoja Igaunijas Arhitektu savienības prezidents Indreks Allmans. Pagaidām nedz Igaunijas, nedz Somijas amatpersonas nekomentē iespējamo tuneļa izbūvi starp Tallinu un Somiju. Projekts pašlaik ir idejas stadijā. Speciālistu vērtējumā, ja projekts tiks sākts un saņems Eiropas Savienības līdzfinansējumu, tuneli pabeigt varētu 2030. – 2035. gadā.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+