Latvijā
Sabiedrība

Ārkārtas incidentā cietušie prasa kompensācijas 16

Foto-LETA

Pēc 17. septembrī notikušā ārkārtas incidenta ar “airBaltic” lidmašīnu pie apdrošinātājiem vērsušies pirmie cietušie,  informēja kompānija “If Apdrošināšana”.

Kompānijā vērsusies kāda ģimene, kuras lidmašīna sestdien no Rīgas lidostas tika novirzīta uz Viļņu. Lai gan sākotnēji tika solīts, ka lidojums turpināsies, pēc piecu stundu gaidīšanas tas tika atcelts, un, lai atgrieztos mājās, ģimenei nācās noīrēt auto. Šobrīd pieteiktie izdevumi par auto īri ir 180 eiro. Vēl kādai ģimenei tiks kompensēti zaudējumi, kas tiks aprēķināti par atcelto ceļojumu.

Apdrošināšanas sabiedrībā vērsušies arī vēl vairāki cilvēki, kuriem lidostā notikušā incidenta izraisīto seku dēļ bija jāatceļ ieplānotais ceļojums, jo aviokompānija nespēja viņiem piedāvāt citu reisu uz iecerēto galamērķi. Šobrīd vēl tiek precizēti klientiem radītie zaudējumi par atceltajām viesnīcu un auto rezervācijām.

Kā zināms, 17. septembrī dienas pirmajā pusē lidostā “Rīga” notika ārkārtas incidents ar vienu no nacionālās aviokompānijas “airBaltic” lidmašīnām kā rezultātā kopumā tika atcelti 16 airBaltic reisi, deviņi reisi tika novirzīti uz citām lidostām, kā arī tika atcelti un pārcelti daudzu citu aviokompāniju plānotie reisi.

LA.lv