Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ak, Dievs, cik daudz darba! Lietišķie horoskopi 8.01.18. – 14.01.18. 16

Foto – Shuttetrstock

Auns. Šonedēļ nāksies daudz strādāt, jo īpaši nedēļas pirmajā pusē. Profesionālajos jautājumos, lai sasniegtu mērķi, izmanto savu šarmu un labestību. Panākumu gūšanā labām manierēm būs liela nozīme. Nedēļas otrajā pusē komunikācijā izmanto lietišķu pieeju.

Vērsis. Veiksmīga nedēļa ceļojumiem kopā ar savu otro pusīti. Šis laiks prasīs spēju sadarboties. Var rasties iespējas iepazīties ar interesantiem un svarīgiem cilvēkiem, bagātināt savu pieredzi un uzzināt daudz ko jaunu. Veiksmīgs laiks svešvalodu apguvei.

Dvīņi. Darbā iespējama darba apjoma palielināšanās. Kādam būs iespēja gūt sasniegumus, iespējams arī algas pielikums, bet kādam – uzņemties papildu pienākumus. Citu cilvēku acīs būsi magnētisks un pievilcīgs. Visu dari likuma robežās, ievēro tev izvirzītās prasības.

Vēzis. Ļoti veiksmīga nedēļa sportistiem. Auglīgs laiks arī radošās profesijās nodarbinātajiem. Pārējiem Vēžiem – iespējas saskarties ar negaidītu veiksmi, jo īpaši pirmdien un trešdien. Pirmdiena laba mākslas priekšmetu iegādei, mājokļa dekorēšanai.

Lauva. Pirmdiena veiksmīga lieliem pirkumiem. Laba nedēļa ģimenes saišu stiprināšanai, ciemiņu uzņemšanai. Darba kolektīvā harmoniska atmosfēra. Negatīvākā diena – otrdiena. Nedēļas otrā puse veiksmīga darbu plānošanai. Aktīvākā diena – ceturtdiena.

Jaunava. Nāksies nodarboties ar vairākām lietām vienlaikus. Praksē var ieviest jaunas idejas un projektus. Iespējamas jaunas, noderīgas pazīšanās. Veiksmīga komunikācija ar bērniem un mīļoto cilvēku. Labs laiks intelektuālā darba darītājiem.

Svari. Var rasties iespējas papildus nopelnīt. Labs laiks biznesa attīstībai un virzībai. Var ieguldīt naudu. Veiksmīga – pirmdiena, trešdiena, ceturtdiena. Negatīvākā diena – otrdiena. Sestdien nepieņem pārsteidzīgus lēmumus, nepieciešama apdomība.

Skorpions. Būs liela vēlme apgūt zināšanas, papildināt izglītību. Labs laiks sava biznesam. Nebaidīsies uzņemties atbildību. Jāizbrīvē laiks arī fiziskām aktivitātēm. Jāuzmanās ar solījumu došanu, jo viegli pārvērtēt savas spējas. Harmoniskākā diena – trešdiena.

Strēlnieks. Komfortablāk jutīsies aiz kāda cita cilvēka pleca. Labprāt sniegsi palīdzīgu roku citiem grūtībās vai slimībā nonākušiem cilvēkiem. Var izjust vēlmi un vajadzību garīgi pilnveidoties. Hronisku slimību saasinājuma gadījumā iespējama veiksmīga ārstēšana.

Mežāzis. Iespējama labprātīga iesaistīšanās kādā grupas darbā. Ar draugiem gaidāmas labas un harmoniskas attiecības. Aktuāli būs pašrealizācijas jautājumi, meklēsi savu vietu zem saules. Kāda gudra cilvēka padoms tev palīdzēs labāk saprast, ko patiesībā vēlies.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs. Būs vēlme iegremdēties iekšējās sajūtās un attālināties no ikdienas kņadas. Darbosies aizkulisēs, taču veiksmi tas nemazinās. Klusi un mierīgi darbojoties, izmantojot savus iekšējos resursus, gūsi gandarījumu un atzinīgu novērtējumu no apkārtējiem.

Zivis. Viegli spēsi realizēt savas vēlmes un ieceres. Veiksmīga nedēļa darīšanām, kas saistītas ar ārzemēm un ārzemniekiem. Enerģiju ieguldi augstākās izglītības iegūšanā un dažādos sociālos projektos. Viegli būs būt par sabiedrības dvēseli.

LA.lv