Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kurš ir saimnieks pār tavu dzīvi? Astroloģiskā prognoze 28.05 – 03.060

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdiena – emocionāla diena, viegli ļauties aizkaitinājumam un neapmierinātībai. Nelabvēlīgs laiks jauniem kontaktiem. Otrdiena laba diena komunikācijai, domu apmaiņai. Trešdiena – labvēlīga informācijas, zināšanu iegūšanai. Ceturtdien, piektdien kļūsi pragmatiskāks. Piektdiena piemērota projektiem, kas prasa izturību.

Vērsis

Kļūsi sentimentālāks un mīlīgāks savos žestos un izteicienos. Spēcīgāk izjutīsi mātišķos impulsus. Liela nozīme būs arī komfortam un ērtībām. Ceturtdien ievēro askētismu. Piemērota diena, lai ieviestu mājās pārkārtojumus un uzlabojumus, ir piektdiena. Svētdien ieteicams nesēdēt mājās, bet vairāk uzturēties cilvēkos.

Dvīņi

Labvēlīgs periods pirmās dekādes Dvīņiem – enerģija un dzīvesprieks tikai vairosies. Var rasties interese par nekustamā īpašuma iegādi. Jutīsies iedvesmots, lai uzlabotu savas dzīves apstākļus. Darbā veiksies labi. Labvēlīgākās dienas – otrdiena, svētdiena. Gribēsi iegādāties lietas savam komfortam. Neļaujies neapdomīgiem tēriņiem.

Vēzis

Tev piemitīs īpašs šarms un magnētisms, lielākoties jutīsies mierā ar sevi. Pirmdiena uzjundīs kādas dziļi noslēptas jūtas. Otrdien vari uzrīkot sveču vakaru. Ceturtdien, piektdien un sestdien – pievērs uzmanību praktiskajai dzīves pusei, budžeta plānošanai, stiprini savu fundamentu. Svētdien dominēs nepraktiskums.

Lauva

Pamazām pārslēgsies no darba un karjeras plāniem uz sociālajiem plāniem. Pirmdien var uzjundīt sen apdzisušas jūtas. Labs laiks, lai tiktos ar draugiem, jo īpaši otrdien un svētdien. Ceturtdien, piektdien un sestdien var rasties vēlme no visiem norobežoties. Vairāk dominēs lietišķie kontakti. Šajā nedēļā veiksmīgi vari turpināt iesāktās lietas.

Jaunava

Sākot ar trešdienu, aktivizēsies kontakti ar “izdevīgiem” cilvēkiem. Vairāk domāsi un runāsi par mērķu sasniegšanu un vairāk gribēsi uzturēties sabiedrībā. Nedēļas vidus labvēlīgs grāmatvedības darbam, mājsaimniecības jautājumu risināšanai. Svētdiena – veiksmīga sadarbībai ar citiem cilvēkiem.

Svari

Pirmdien – svarīgi būs peļņas sadales jautājumi. Otrdiena – laba diena prezentācijām. Trešdien nepalaidies slinkumā. Ceturtdiena – laba diena dārza ravēšanai, atbrīvo arī māju no visa liekā. Piektdien – laba diena manikīram. Sestdien vari pastaigāt pa pludmali. Svētdien veiksmīgi vari iesaistīties kolektīvā pasākumā.

Skorpions

Pirmdiena laba diena darbam ar sevi, cīņai ar saviem skeletiem skapī. Otrdien, trešdien – lasi, raksti, domā. Ceturtdien, piektdien, sestdien – labas dienas, lai sakārtotu savas mantas, savu rakstāmgaldu un savas domas. Bardaks tuvajā vidē nozīmē haosu tevī pašā. Haoss nozīmē kontroles trūkumu. Kurš ir saimnieks pār tavu dzīvi?

Strēlnieks

Laiks vairāk padomāt par savām attiecībām, jo īpaši, ja esi tās atstājis novārtā darba dēļ. Randiņiem un kopā būšanai labāk piemērotas: otrdiena un svētdiena. Pārējās dienas tavu uzmanību vairāk aizņems praktiskas dabas jautājumi. Labi, ja partneris gatavs iesaistīties ar tevi arī saimniecības darbos, negaidot no tevis īpašu uzmanību.

Mežāzis

Aktuālās tēmas būs darbs un veselība. Pastaigas svaigā gaisā un rakņāšanās dārziņā nāks par labu, tikai sargies no saaukstēšanās, caurvējiem vai pārāk intensīvas saules. Darbā iespējams uzsākt jaunus projektus, kas prasīs citu cilvēku līdzdalību. Labprātāk izvēlēsies tādu naudas pelnīšanas veidu, kas sniedz zināmu brīvības pakāpi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Daudz kur būsi atkarīgs no citiem un citu cilvēku palīdzības, tāpēc raugi, lai attiecības ar tuvajiem cilvēkiem būtu labas un mīlošas. Daudz domāsi par mīlestību, gribēsi arī kādu mazu izklaidi. Nedēļas vidus gan vairāk piemērots saimniecības un praktiskiem darbiem. Ja gribi kādam pakratīt sirsniņu, labāk to dari otrdien vai svētdien.

Zivis

Svarīgi būs justies mīlētai un drošībā. Ja sabiedrība un cilvēki tevi ir nogurdinājuši, droši ieplāno laiku, ko pavadīt mājās. Mīlestību pret īpašo cilvēku šonedēļ vieglāk apliecināt, sniedzot praktisku palīdzību: pagatavojot garšīgu maltīti vai palīdzot saimniecībā. Ja pamani šādus žestus no cita cilvēka puses – zini, ka neesi vienaldzīga.

 

LA.lv