Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
22. februāris, 2016
Drukāt

ASV un Krievija apspriež pamiera nosacījumus Sīrijā

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

ASV valsts sekretārs Džons Kerijs vakar Jordānijas galvaspilsētā Ammānā paziņoja, ka esot panākta pagaidu principiāla vienošanās ar Krieviju par pamiera Sīrijā ievērošanas nosacījumiem.

Kerijs teica, ka viņam bijusi telefonsaruna ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu par nosacījumiem, ar kādiem tiks ievērots pamiers, par kura plānu pasaules lielvaras vienojās pagājušajā nedēļā. “Mēs esam panākuši principiālu vienošanos par nosacījumiem, ar kādiem tiks pārtraukta karadarbība, kas var notikt tuvākajās dienās,” sacīja ASV valsts sekretārs. Bija paredzēts, ka pamiers Sīrijā stāsies spēkā piektdien, taču vardarbība šajā valstī turpinās. Tomēr Kerijs pauda optimismu, ka pamieru izdosies īstenot. Sīrijas opozīcijas grupējumi piekrituši pamieram ar nosacījumu, ka tiks pārtraukti Krievijas kara aviācijas uzlidojumi.

Pievienot komentāru

Apšaude Somijā: nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja un divas žurnālistesSomijas dienvidaustrumu pilsētā Imatrā pie restorāna naktī uz svētdienu nošautās trīs sievietes ir pilsētas domes priekšsēdētāja un divas vietējā laikraksta žurnālistes, paziņojusi policijas pārstāve.
Draugiem Facebook Twitter Google+