×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
6. novembris, 2012
Drukāt

Atklāj «JCB» servisa centru

Viens no Baltijā lielākajiem instrumentu, lauksaimniecības un celtniecības tehnikas tirgotājiem “Stokker” atklājis jaunu “JCB” lauksaimniecības un celtniecības tehnikas servisa centru Rīgā, Krasta ielā.

 

Tas ir Baltijā modernākais un būvēts saskaņā ar rūpnīcas standartiem. Celtniecībā ieguldīts aptuveni viens miljons latu.

Uzņēmums “JCB” ir pasaules vadošo celtniecības un lauksaimniecības tehnikas ražotāju trijniekā. “Uzņēmumā visā pasaulē nodarbināti aptuveni 10 000 darbinieku, un tā ražotā tehnika nopērkama 150 pasaules valstīs, tostarp Latvijā. Prieks, ka tagad arī Rīgā ir šāds “JCB” servisa centrs un tas sniedz tāda paša līmeņa servisu kā citviet pasaulē,” saka “JCB Sales” Eiropas pārdošanas direktors Marks Telleks. Sākotnēji “Stokker” Baltijā gada laikā pārdeva ap 50 “JCB” tehnikas vienību. Pakāpeniski palielinājās zīmola atpazīstamība un līdz ar to arī pārdošanas apjomi, kas, salīdzinot ar pirmsākumiem, šobrīd ir seškāršojušies. Pašlaik gadā tiek pārdots vidēji 300 “JCB” tehnikas vienību.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+