×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
8. janvāris, 2016
Drukāt

Atklāj, ka arī Zviedrijā sievietes cietušas no uzbrukumiem (11)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Zviedrijas policija piektdien paziņoja, ka vismaz 15 gados jaunas sievietes ir ziņojušas par to, ka Vecgada vakarā viņas cietušas no vīriešu grupām, kas grābstījušās Kalmaras pilsētā.

Informācija no Zviedrijas saņemta pēc tam, kad seksuāla rakstura uzbrukumi un laupīšanas reģistrētas Vecgada svinību laikā dažādās Vācijas pilsētās, kā arī Cīrihē un Helsinkos.

Kalmaras policijas preses pārstāvis Johans Brūns piektdien žurnālistiem teica, ka vīrieši grupās ielenca sievietes ļaužu pilnā laukumā un tās apgrābstīja. Viņš norādīja, ka neviens fiziski nav ievainots, bet daudzas no cietušajām ir pārbijušās.

Policijas pārstāvis sacīja, ka divi vīrieši – patvēruma meklētāji – ar tulka palīdzību ir informēti, ka viņi ir aizdomās turētie par seksuāla rakstura uzbrukumu. Policija cenšas noskaidrot citus uzbrucējus.
Uz jautājumu par līdzībām ar uzbrukumiem Vācijā, Brūns norādīja, ka “mēs zinām, kas notika Vācijā, bet koncentrējamies uz izmeklēšanu par to, kas notika Kalmarā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Izrādās, ka tā demokrātijas paraugzeme tāds pat satrunējis vanckars vien ir. Un visa tā prese, kas mūs māca dzīvot nav nemaz tik neatkarīga, bet pērkamaun paklausīga valsts diktātam.Tad jau rodas aizdomas, ka norvēģi savu Breiviku arī tiesājot kaut ko noklusēja. Visa “demokrātiskā” pasaule vina vienīga atejas bedre.

 2. Ir tāds disidents Asanžs, kurš dzīvo Etiopijas vēstniecībā Londonā. Zviedrija viņu grib dabūt savos nagos par to, ka it kā pārgulējis, it kā nē, it kā ar , it kā bez prezervatīva ar divām zviedru palaistuvēm, kuras pēc 3 dienām vēl nevarēja atcerēties, vai gulēja vai negulēja. Un starptautiskā meklēšanā izsludināts. 3 valstu specdienesti pēc Asanža dzenās.
  Mūsdioenās klaidoņi varo zviedrietes policeju acu prikšā, un pat neaizstāv.
  Vot tas ir feminisms, kurš uizvarējis Zviedrijā un vīrieši padarīti par einukiem. Līdz ieradās musļimi.

  • Asanž - sīks niekkalbis, nu bet tomer Atbildēt

   Tas ir mazliet līdzīgs gadījuyms 18. gs. sākuma,kad siguldietis Reinholds Patkuls esot devis birstējis ānī un “pa franciski”t.i. mutē Kārlim XII,un tad ar to plātījies Eiropas galmos , un šī neķītrā zviedreļu žurka tad Patkulu, šo nabadziņu par lielu piķi (iztērējis 18 600 dālderus, t.i. 1 116 000 eiro 2015. gada cenās, -kanc.izd.) notvēra un Stokholmas teroristi esot šo ar āmuru sadauzījuši uz rata..Bija piešūta valsts nodevība, bet tajos laikos pat tāda jedziena īsti nebija, jo holandietis mierīgi komandēja skotu gvardiju Krievijas denestā pret Anglijas apmaksātiem poļu pulkiem Zviedrijas dienestā) Liels posts gan tas nebija,jo tas bija tikai fricītis,nu bet tomer..

 3. tā titulbildīte laba – uz valkommen fona policis .

 4. Tiešām nebrīnītos, ja laukos būtu izvarotas visas govis un kazas!!! Tie jau darbojas KĀ MEŽOŅI nevis kā cilvēki!!! Junkeram un Merkeles kundzei nebija pilnīgi NEKĀDAS NĀKOTNES ANALĪZES!!! Un arī tagad viņiem NAV rīcības plāna!!! Trakums ir tas, ka VIŅI JAU NECIEŠ, bet cieš cilvēki uz ielām!!! Un par savu tautu viņi VISPĀR NEDOMĀJA UN VĒL JO PROJĀM NEDOMĀ!!! Cik ilgi būs jācieš tautai??? Cik daudzi vēl nolemti bojāejai??? Vai to varētu pateikt Junkers un Merkele???

 5. Neko tadu nedrikst pielaut.

 6. Drīz vien laukos būs izvarotas arī visas govis un kazas

 7. bet ko tad domā,salaiž miljonus jaunu vīriešu un domā,ka šiem negribas …kā jums Merkele,Junker utt ar prātu?

 8. Tie tikai ziediņi!Vajadzēja valdībai domāt ar galvu nevis ar D…U!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+