×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. novembris, 2015
Drukāt

Ātro kredītu salīdzināšana un to ņēmējs (2)

aattels

Jau ilgāku laiku iedzīvotāju vidū ļoti populāri ir ātrie kredīti, par kuriem sabiedrības viedoklis vienmēr ir dalījies un visnotaļ krasi atšķīries. Agrāk lielākā daļa iedzīvotāju bija ļoti pesimistiski noskaņota, un šos ātro kredītu devējus uztvēra kā lielākā ļaunuma sējējus. Nav ļaunuma bez labuma – līdz ar komunikācijas uzlabošanos, informācijas straujāku apriti un pāris izmaiņām likumdošanā, arī sabiedrības viedoklis ir mainījies.

Kredītņēmēju ieradumi pēdējo deviņu mēnešu laikā

Viens no Latvijas populārākajiem ātro kredītu salīdzināšanas portāliem www.cred24.lv ir veicis pētījumu par to, kādi ir bijuši kredītņēmēju ieradumi pēdējo deviņu mēnešu laikā. Aptaujas mērķis bija noskaidrot galvenos iemeslus ātrā aizdevuma ņemšanai, tā līgumā minētā atmaksas  termiņa izpildīšanu, un kāds ir vidējais oficiālo ienākumu līmenis tiem, kuri izvēlas ņemt ātro kredītu.

Aptaujāto respondentu vecums ir 18 – 55 gadi, to oficiālo ienākumu līmenis svārstās no mazāk kā €200 mēnesī, līdz ienākumiem virs €500 mēnesī. Aptaujas dati liecina, ka vidējais Latvijas iedzīvotājs, kurš izvēlas paņemt ātro aizdevumu, ir 25 -35 gadus vecs, ņem to tikai neplānotās situācijās, kam par iemeslu kalpo iespēja to ātri un ērti noformēt, un saņemt. Pretēji skeptiķu prognozēm, ātros kredītus izklaidei aizņemas vismazākais respondentu skaits, jeb 6% no aptaujas dalībniekiem.

Zīmīgi, ka augusi arī sabiedrības pārliecība, ka parāds nav brālis, un lielākajai daļai ātro aizdevumu ņēmēju nav problēmu atdot aizlienēto summu – 59% to izdara bez problēmām, bet 29% izmanto maksājuma pagarināšanas iespēju, līdz parāds tiek atdots. Iespējams, tam par pamatu kalpo tas, ka arī aizdevēju izsniegtās summas ir visai pieticīgas – lielākā daļa kredītu ņēmēju aizņemas summu, kas nepārsniedz €150, bet to mēneša oficiālie ienākumi pārsniedz €500.

aGalerijai1

Kas ir Cred24?

Bet, kas tad īsti ir www.cred24.lv, un kāpēc ātro kredītu salīdzināšanas kompānija ir tik pretimnākoša? Cred24 misija ir palīdzēt cilvēkiem ietaupīt naudu un laiku brīžos, kad ir ātri nepieciešams finansiāls atbalsts. Uzņēmuma komanda ik dienu analizē ātro kredītu piedāvājumus, lai sniegtu saviem klientiem tikai izdevīgākos un iecienītākos risinājumus. Tiešsaistes konsultants ne tikai palīdzēs izvēlēties piemērotāko kredīta aizdevēju, bet pirms tam, klienta interesēs, rūpīgi izanalizēs situāciju un klienta iespēju atmaksāt potenciālo aizņēmumu.

Cred24 par saviem klientiem rūpējas, tāpēc mājas lapā regulāri ir lasāma aktuālākā informācija par likumu izmaiņām, kredītņēmēju tiesībām un pienākumiem un pat svētku svinēšanas tradīcijām. Šajā kompānijā uzmanība tiek vērsta uz klientu un tā vēlmēm, jo galvenā vērtība ir klients, tiek reāli novērtēta situācija un atrasts ne tikai izdevīgs, bet arī reāls risinājums!

aGalerijai2

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Varakļānu bibliotēkā visi iet uz .. , jo tur ir informācija arī krievu valodā 🙂

  2. Līga no Varakļāniem Atbildēt

    Forši, es arī šo anketu aizpildīju! Izrādās neesmu vienīgā, kas kredītu ņēmusi 3-4x. Nav jau tā ka es par to pārdzīvoju, bet aizņemties naudu 4x nav viegli un es runāju par psihaloģisko pusi, atdot vēl grūtāk, kaut pats aizņemšanās process ir super vienkāršs, ērts un viegls. Novēlu Jums nākamajā gadā bez daudz sportošanas, izturību neaizņemties vispār naudiņu.

Draugiem Facebook Twitter Google+