×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
3. oktobris, 2013
Drukāt

Atrod kārtējo nomaldījušos sēņotāju

LET_11090247

Policija sadarbībā ar citiem dienestiem pēc vairāku stundu meklējumiem atradusi Ventspils mežā nomaldījušos sēņotāju – 1945.gadā dzimušu sievieti, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldē (KRP).

 

Informāciju par Ventspils novadā aiz Popes pie autobusu pieturas Ziņģeri mežā pazudušo sievieti policija saņēmusi vakar ap plkst.22. Nekavējoties uzsākta sievietes meklēšana, iesaistot VP KRP, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, kā arī Robežsardzes un Valsts meža dienesta darbiniekus.

Cietusī pati bija zvanījusi glābējiem un lūgusi palīdzību. Kad sieviete jau bijusi tuvumā policijas raidītājiem gaismas signāliem, pēkšņi atkal aizmaldījusies tālāk mežā un vairs nav bijusi sazvanāma, jo mobilā tālruņa baterija bija tukša.

Ap plkst. 03:00 meklēšana pārtraukta, lai no rīta līdz ar gaismu darbu turpinātu. Rīta pusē Mežniecības pārstāve, kura labi pārzina šo meža apgabalu, palīdzēja meklēšanā, un pūles vainagojās panākumiem. Sieviete sveika un vesela atrasta nākamajā dienā ap plkst. 11 Ventspils novada Popes pagastā pie kādām mājām.

Policijā atzīmē, ka šis ir jau otrais gadījums šoruden, kad Ventspils pusē mežos pazūd sēņotāji – 24.septembrī Ventspils novada Užavas pagastā kādās mājās no sēņošanas mežā neatgriezās divi cilvēki – sieviete un vīrietis, abi dzimuši 1959. gadā. Viņi bija atbraukuši ciemos un aizgājuši sēņot. Pēc trīs stundu meklēšanas atrasta sieviete, vīrieti meklēt nācās daudz ilgāk. Abi sveiki un veseli nogādāti mājās.

Policija atgādina – iekams doties mežā, nedrīkst aizmirst par drošības pasākumiem – noteikti vajag ņemt līdzi mobilo tālruni ar uzlādētām baterijām, mājiniekiem vai kaimiņiem atstāt ziņas par sevi – kurā virzienā plānots doties, jāsaģērbjas silti un katram gadījumam līdzi jāpaņem arī sērkociņi, lai vajadzības gadījumā varētu iekurt ugunskuru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+