×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.5°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
10. oktobris, 2016
Drukāt

Attiecības jākopj! Romantiskais horoskops no 10. līdz 16. oktobrim

Foto - LETAFoto - LETA

Auns | Ja vien Auns pats nevēlēsies piedzīvojumus, nedēļa paies samērā mierīgi. Profesionālajā darbībā nevajadzētu baidīties no visa jaunā un agrāk neizmēģinātā, tomēr, sākot ko jaunu, nepieciešams būt apdomīgam un nodrošināties pret nejaušībām. Attiecības ar mīļotajiem solās būt tuvas un sirsnīgas, taču būs nepieciešama prasme piekāpties un ņemt vērā ne tikai savas intereses. Šis nav pats labākais un izdevīgākais laiks naudas tēriņiem.

Vērsis | Visā, kas nav saistīts ar darba lietām, nedēļa solās būt mierīga un piemērota, lai atslābinātos un nodotos mākslai, kultūrai, arī savam vaļaspriekam. Darbā Vērsi toties var apciemot kāda jauna un visai noderīga ideja, taču tās realizācijai var traucēt apkārtējo attieksme. Gudri tomēr darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri nepadosies un pacentīsies vismaz šoreiz neupurēt savus nodomus dvēseles mieram un komfortam – rezultāts var pārspēt visu gaidīto.

Dvīņi | Jauni nodomi, pazīšanās, iespaidi, kas, iespējams, dos iespēju ķerties pie kā tāda, kas pavērs jaunus apvāršņus. Galvenais – nebaidīties izaicinājumu, būt drosmīgam un neatlaidīgam. Dažās lietās gan būs nepieciešama arī apdomība un precīzs aprēķins, savukārt paļaušanās uz gadījumu var novest strupceļā. Veiksies viss, kas saistīts ar ārzemēm un ceļojumiem. Jāizvairās no skaļiem un lielīgiem paziņojumiem.

Vēzis | Vēzis šonedēļ sapņains un, iespējams, pārlieku ļaujas dažādām ietekmēm. Spējas just apkārtējo noskaņojumu un rīkoties saskaņā ar to toties spēcīgākas nekā parasti. Izvairīties no kļūdām un nepatikšanām palīdzēs spēja izprast notiekošā būtību un kaut nedaudz nojaust nākotni. Jāizvairās no nespējas pildīt norunāto; nopietnākas vienošanās labāk atlikt uz vēlāku laiku. Šonedēļ paveiktais un arī nepaveiktais, iespējams, ietekmēs dzīvi vēl ilgāku laiku.

Lauva | Lauva pilns enerģijas un ambīciju, taču būtu labi, ja viņš būtu kaut nedaudz prātīgāks un apdomīgāks – vēlēšanās panākt visu tūlīt un nekavējoties var novest pie neapdomības un pārsteidzības. Gudri darīs arī tie šīs zīmes pārstāvji, kuri paļausies ne tikai uz savu spēku, bet arī uz spēju komunicēt un rast kompromisus. Nebūs zaudētāji arī tie Lauvas, kuri kādu brīdi veltīs atpūtai – pēc tam enerģijas būs trīsreiz vairāk.

Jaunava | Jaunava visu labi izplānojusi un droši virzās uz priekšu. Piemērots laiks pārliecināt citus un rast atbalstu savām domām un plāniem. Nav izslēgts, ka izdosies spēlēt vadošo lomu kādā svarīgā pasākumā. Jāizvairās no neprecizitātes un nespējas ievērot agrāk sasniegtās vienošanās. Darba steigā nevajadzētu aizmirst par pašiem tuvākajiem un mīļākajiem cilvēkiem – viņi ir to pelnījuši.

Svari | Nemierīga, notikumiem bagāta nedēļa. Panākumus gūt ļaus cītīgs darbs un neatlaidība. Spējas pārliecināt citus spēcīgākas nekā parasti, tas dos iespēju nodrošināties ar apkārtējo atbalstu. Planētas noskaņo būt savtīgam, taču, ja par citu interesēm būs pilnīgi aizmirsts, tas var “atkosties” vēlāk. Nemierīgākais laiks, kad nāksies pieņemt arī svarīgus lēmumus, gaidāms nedēļas vidū. Attiecības ar tuviniekiem jākopj, ja ir vēlme, lai tās darītu prieku.

Skorpions | Mierīga nedēļa, kurā iespējams veikt tikai kārtējos darbus un atlikušo laiku veltīt pārdomām, mākslas baudīšanai un attiecību spodrināšanai ar tiem, kas sirdij dārgi un tuvi. Piemērots laiks arī sava tēla veidošanai, draugu un atbalstītāju gūšanai. Var arī sākt ko lielu, ilglaicīgu un nozīmīgu, kas nesīs augļus tikai pēc ilgāka laika, taču dos iespēju izvirzīties. Jāizvairās no pārlieka egoisma un sevis nostādīšanas pāri citiem.

Strēlnieks | Nedēļa vairāk piemērota pārdomām, nākotnes plānošanai un atbalsta meklējumiem nekā aktīvai praktiskai darbībai. Planētu izvietojums piemērots arī zināšanu gūšanai, tuvākiem vai tālākiem, ja ne klātienes, tad vismaz neklātienes ceļojumiem. Nedēļas sākumā var nākties aizstāvēt savus principus un arī intereses, bet tās otro pusi labāk veltīt tiem, kas sirdij tuvi. Visā, kas saistīts ar naudu, nepieciešams būt uzmanīgam un apdomīgam.

Mežāzis | Planētas labvēlīgas enerģiskai un noteiktai rīcībai, ieteicams neļauties slinkumam un bailēm no neizdošanās. Dažās lietās būs nepieciešama apdomība, pārāk impulsīva darbošanās var novest pie kļūdām un neveiksmēm. Svarīgi koncentrēties uz galveno un neizšķiest sevi sīkumos. Var gadīties, ka kāda situācija piespiedīs izmainīt līdzšinējo skatu uz dzīvi un apkārt notiekošo. Rūpes par veselību nevajadzētu atstāt novārtā.

Ūdensvīrs | Urāna novietojums sekmē pārlieku pašpārliecinātību un sevis nostādīšanu pāri citiem, kas var traucēt rast vajadzīgos kompromisus. Pārlieka nepacietība un savu spēju pārvērtēšana var izjaukt kādu labi domātu pasākumu. Visās lietās nepieciešams ievērot precizitāti un būt disciplinētam. Jaunu lietu sākšanai var pietrūkt uzņēmības. Intuīcija un spēja apjēgt lietu kopsakarības spēcīgākas nekā parasti, tādēļ, ja kāds brīdis tiks veltīts pārdomām, tas nāks tikai par labu.

Zivis | Piemērots laiks, lai iedziļinātos sevī, sakārtotu domas un ieviestu kārtību vismaz savos priekšstatos par apkārt notiekošo. Praktiskai darbībai var traucēt pārlieka iedziļināšanās nebūtiskās detaļās un arī neuzņēmība, taču svarīgi tikt galā vismaz ar kārtējiem un neatliekamajiem darbiem. Nedēļas sākums labvēlīgs visam, kas saistīts ar dzīves romantisko pusi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+