×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. janvāris, 2012
Drukāt

Augstskolās sākas ziemas uzņemšana


Foto - LETAFoto - LETA

Šonedēļ vairākas augstskolas izsludinājušas ziemas uzņemšanu.
 Rīgas Tehniskajā universitātē ziemas uzņemšana sāksies 5. janvārī un turpināsies līdz 27. janvārim. Iespējams iestāties gan nepilna laika, gan klātienes studiju programmās – studēt uzņēmējdarbību un vadības zinātnes, nekustamo īpašumu pārvaldīšanu, cilvēka resursu vadīšanu.


Maģistra profesionālo studiju programmā varēs apgūt būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšanu, uzņēmējdarbības finanses, kā arī ekonomiku, biznesa informātiku un tehnisko tulkošanu. Tie, kuriem ir inženierzinātņu bakalaura akadēmiskais grāds arhitektūrā vai arhitekta kvalifikācija, varēs studēt, lai tiktu pie maģistra grāda arhitektūrā.

No 9. līdz 20. janvārim notiks ziemas uzņemšana Rīgas Stradiņa universitātē, kura bakalaura līmeņa programmās aicina apgūt šādas studiju programmas: “Uzturs”, “Tiesību zinātne”, “Veselības sports”.

Maģistra līmeņa pro
grammās piedāvā studēt fizioterapiju, audiologopēdiju, sociālo antropoloģiju un tiesību zinātni.

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā (RPIVA) ziemas uzņemšana sākās jau vakar. “Sākoties ziemas uzņemšanai, jau pirmajā dienā esam novērojuši diezgan lielu studēt gribētāju pieplūdumu. Cilvēki arī zvana pa bezmaksas tālruni un vēlas uzzināt par studiju programmām un iespējām studijas savienot ar darbu, mācīties nepilna laika klātienē. Konkurētspējas nodrošināšanā arvien lielāka nozīme ir izglītībai, tādēļ daudzi izvēlas paralēli darbam ne vien celt kvalifikāciju, bet arī apgūt citu profesiju, palielinot savas iespējas darba tirgū.” norāda RPIVA Uzņemšanas komisijas vadītāja Iveta Gulbe. RPIVA izveidots speciāls bezmaksas uzziņu tālrunis 80002002, kur var gūt informāciju par uzņemšanu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+