Rūdolfs Balcers

Balcers rezultatīvs trešajā AHL spēlē pēc kārtas 0

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers trešajā spēlē pēc kārtas izcēlies ar rezultatīvām darbībām, gaidot, kad varēs atgriezties NHL.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Latvijas hokejists trešdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli, bet Belevilas “Senators” komanda Amerikas hokeja līgas (AHL) spēlē savā laukumā ar 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) piekāpās Manitobas “Moose” hokejistiem.

Balcers rezultatīvi piespēlēja Džordana Svorca vārtu guvumā mača 41.minūtē, samazinot rezultāta starpību līdz 1:2, taču vairāk panākt mājiniekiem neizdevās. Viņš šajā duelī divas reizes meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Trīs mačos Balcers izcēlies ar trim gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

“Senatori” ar 17 punktiem 17 mačos Austrumu konferencē ieņem 13.vietu.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Otavas “Senators” nosūtīja Balceru uz fārmklubu Belevilā, lai viņš varētu iespēlēties pēc traumas izdziedēšanas.

Balcers ceļgala traumā iedzīvojās septembra beigās notikušās NHL pārbaudes spēles pirmajā periodā, kad pēc sadursmes ar pretinieku ieslīdēja bortā, laukumā vairs neatgriežoties. Sākotnēji tika prognozēts, ka viņš varētu atgriezties oktobra beigās, bet šobrīd termiņš kļuvis teju par mēnesi garāks.

Citā mačā Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies” mājās pagarinājumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) uzveica Lavālas “Rocket”. Rubīns šajā mačā nopelnīja divas soda minūtes un iekrāja neitrālu lietderības koeficientu.

Zaudētāju komandā nespēlēja Ņikita Jevpalovs.

Toronto vienība ar 25 punktiem 16 spēlēs Austrumos ir otrajā vietā.