×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Baltkrievi rada biedējošu video par peldēšanos dzērumā (5)

Kadrs no videoKadrs no video

Tīmeklī populārs kļuvis Baltkrievijas Ārkārtas situāciju ministrijas radīts video, ar kuru kaimiņvalsts atbildīgā iestāde mēģina saviem iedzīvotājiem skaidrot, ka peldēšanās dzērumā var novest pie letāla iznākuma.

Video galvenais varonis ir kāds manāmi iereibis vīrietis, kurš pēc alkoholisko dziru baudīšanas nolemj atveldzēties ūdenstilpē. Par spīti tuvinieku brīdinājumiem neiet peldēties kunga prātā, vīrietis savu nodomu nemaina un brien ūdenī. Tad pieslēdzas “glābēju komanda”, kas visai skarbā veidā cenšas atturēt streipuļojošo atpūtnieku.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jugla Dunezeraa juulija vakaraa nosliika viens totaali piedzeeries 30-gadneiks. Vinjs ar pudelesbraali knapi vareeja paiet apkaart ezeram un tad izdomaaja peldeet. Draugs vinju nevareeja atturet. Nogrima klusi mees pat nepamaniijaam. Draugs staaveeja malaa pie palikusajaam dreebeem, raudaaja un zvaniija glaabeejiem. Atsleedzas praats kad sadzeras to alkohola indi.

  2. Labi izdomāts !!!

  3. tā neko baltkrieviem sanācis. kāpēc gan Latvijā neuztaisa ko tādu? noslīkst taču aptuveni tikpat, cik iet bojā CSN. CSDD ir kampaņas, bet pret slīkšanu kaut kā nemana

  4. Jo vairāk šādu video, jo mazāk slīkoņu! Diemžēl bez šoka terapijas mūsdienās grūti panākt “saprātu” nesēsties pie stūres reibulī… Par peldēšanu nemaz nerunājot…

Draugiem Facebook Twitter Google+