×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
12. oktobris, 2016
Drukāt

Barona ielas remontdarbu veicējiem tikšot piemērotas sankcijas; ierēdņi saņems prēmijas (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Krišjāņa Barona ielas rekonstrukcijas darbu veicējiem varētu neizmaksāt pilnu summu par padarīto darbu – viņiem tikšot piemērotas sankcijas, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.

“Akti jau ir sastādīti arī darbu izpildes gaitā, tie ir ap desmit, un par šiem pārkāpumiem tiks piemērotas soda naudas. Tāpat par tām nepilnībām, kas tiks novērstas, ņemot vērā, ka tās ir ārpus līguma izpildes termiņa, tad arī tiks rēķinātas sankcijas, sekas,” raidījumam teica Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītāja pienākumu izpildītājs Emīls Jakrins.

Satiksmes departamenta inspektori kopā ar ielas būvprojektētāju un būvkompānijas pārstāvi trešdien izvērtējošā apsekojumā izstaigāja Barona ielas abas puses no sākuma līdz beigām.

Pierakstu klade ar defektu uzskaitījumiem ātri vien tapa pilna. Lielākoties pārmetumi par pārāk lielajām spraugām starp bruģi, nevienmērīgu izklājumu un salaiduma vietām. Remontdarbu veicējiem tiek dots laiks – nedēļa, maksimums, divas -, lai defektus novērstu.

Daļu rīdzinieku sadusmojusi ne tikai Barona ielas rekonstrukcijas kvalitāte, bet arī tikko uzzinātais, ka Rīgas dome dāsni prēmēs Satiksmes departamenta darbiniekus gada beigās. Komentējot šo jautājumu, Jakrins teica, ka, iespējams, Uzraudzības nodaļa nebūs prēmējamo sarakstā, bet par to vēl tiks lemts.

Tiek lēsts, ka Satiksmes departamentā prēmijās viens darbinieks gada beigās saņemtu vidēji 700 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. BRUĢA LICĒJIEM IESAKU AIZBRAUKT UZ OGRI PRAKSĒ- KĀ JĀLIEK BRUĢIS!

  2. Par ko būtu Jāsaņem 700 eiro katram Satiksmes dep . darbiniekam ???

    • Par to vien ka labi saplānoja kā naudiņu apgūt un bez KNABiem ,nabiem ..par to vien vajadzētu prēmēt 3x ! Viss ir labs kas padarīts !

Draugiem Facebook Twitter Google+