Basketziņas īsumā: Latvijas jaunatne uzvar, Eiropa uz Londonu 0

Latvijas jauniešu basketbola izlases turpina gatavošanos saviem Eiropas čempionātiem, turklāt ar uzvarām pārbaudes spēlēs.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

# Latvijas U-20 izlase trenera Roberta Štelmahera vadībā Rakverē pirmajā no divām pārbaudes spēlēm ar 88:73 (14:14, 43:26, 67:44) pārspēja Igaunijas vienaudžus. Jānis Bērziņš guva 15 punktus, Jānis Timma un Kaspars Vecvagars – pa 11.

# Latvijas U-16 meiteņu izlase Baltijas kausa izcīņā Tallinā pirmajā spēlē ar 50:32 (34:19) apspēlēja Igauniju. Beāta Markāne guva 16 punktus, Kate Krēsliņa – 9. Sestdien spēle pret uzaicināto Ukrainas izlasi, svētdien pret Lietuvu.

# Ankarā (Turcija) tiek dalītas piecas olimpiskās ceļazīmes uz sieviešu olimpisko turnīru Londonā. Četras no tām jau izspēlētas un pagaidām visas laimīgās biļetes tikušas Eiropas valstu izlasēm. Turnīra ceturtdaļfinālos, kuru likme bija Londonas ceļazīme Horvātija – Kanāda 59:56 (33:26), Čehija – Japāna 53:47 (29:18), Turcija – Argentīna 72:58 (35:15), Francija – Dienvidkoreja 80:63 (39:30). Atlikušo vienu ceļazīmi izspēlēs ceturtdaļfinālu zaudētāji.

# Kauņā sācies pasaules čempionāts U-17 vecuma puišu izlasēm. Pirmajā spēļu dienā mājinieki Lietuvas izlase pagarinājumā ar 63:69 piekāpās Kanādai. Citās spēles Ēģipte – Ķīna 68:80, Dienvidkoreja – Spānija 62:80, Čehija – Francija 70:64, Austrālija – ASV 67:89, Argentīna – Horvātija 68:78.

# Spēlētāju atteikumus turpina sanemt ASV izlase. Vakar ziņojām par Dveina Veida lēmumu šovasar savest kārtībā veselību, šodien par līdzīgu lēmumu paziņojis viņa Maiami “Heat” komandas biedrs Kriss Bošs, kurš turpinās atgūties no vēdera muskuļa savainojuma.