×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
18. augusts, 2014
Drukāt

Bens Afleks: Es nebūtu uzņēmies Betmena lomu, ja nejustos uz to spējīgs

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu aktieris Bens Afleks jaunā intervijā sacījis, ka nebūtu pieņēmis Betmena lomu, ja nejustos tai gatavs.

Aflekam tika piešķirta viena no galvenajām lomām gaidāmajā supervaroņu filmā “Batman vs Superman: Dawn of Justice”. Tā ir pirmā filma, kurā vienlaikus darbosies divi slavenākie supervaroņi Betmens un Supermens, taču Afleka piemērotību lomai apšaubījuši kā fani, tā arī kino kritiķi.

“Pirms pieņemt lomu, kinostudija “Warner Bros” man iedeva daudzus agrākos komentārus par aktieru atlases lēmumiem citās kinolentēs. Viņi jautāja, vai es tiešām gribu tajā iesaistīties. Tas ir neizbēgami, uzņemoties lomu filmu franšīzē. Tām ir aktīvi, ar spēcīgu viedokli apveltīti fani. Katram ir tiesības uz savu viedokli,” teica Afleks.

“Es nebūtu uzņēmies atveidot Betmena lomu, ja neuzticētos saviem instinktiem filmu veidošanā,” viņš uzsvēra. “Es to nebūtu darījis, ja nejustos spējīgs uz to.”

“Tas ir labi, ja cilvēkiem tas ir tik svarīgi. Tas nozīmē, ka viņi ļoti grib noskatīties filmu. Stāstam jāizrāda gods. Tāpat kā ir sengrieķu mīti, pastāv arī amerikāņu mīti – supervaroņi. Cilvēkiem tie patiešām rūp. Tāpēc jāstrādā godprātīgi un jāizveido filma tik lieliska, cik vien tas iespējams,” norāda 42 gadus vecais Afleks.

Patlaban Čikāgā noris filmas uzņemšana. Tā iznāks 2016. gada 29. aprīlī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+