×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
6. maijs, 2016
Drukāt

Beresņevs: Kļūda ir aizmirsta, puiši malači (1)

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs pēc zaudējuma Zviedrijai pasaules čempionāta pirmajā mačā (1:2 papildlaikā) uzsvēra, ka ar spēles uzdevumu komanda lielā mērā tikusi galā, taču žēl, ka muļķīga kļūda beigās noveda pie izšķirošo vārtu zaudējuma.

“Pēdējā minūtē ielaist vārtus, protams, nav patīkami – pret jebkuru pretinieku, kur nu vēl pret Zviedriju. Taču esam to aizmirsuši, jāiet tālāk un jācenšas nepieļaut tādas muļķīgas, nevajadzīgas kļūdas. Mums galvenais uzdevums bija solīdi nospēlēt aizsardzībā un uzskatu, ka ar to tikām galā,” teica Beresņevs.

Guntis Galviņš pelnījis siksnu par izšķirošo kļūdu?

Ne tik daudz Guntis vainīgs, cik otrs (Ralfs Freibergs). Piesedzošais aizsargs nedrīkst pieslēgties uzbrukumam. Ģērbtuvē ar puišiem to izrunājām, viss ir aizmirsts, spēlētāji malači.

Ticējāt, ka elites divīzijā atgriezīsieties ar punktu pret Zviedriju?

Viss, kas bijis agrāk, ir vēsture. Varam atcerēties spēles, taču jāskatās un jādzīvo šodienai. Mēs sev nekādas medaļas kaklā nekaram, cenšamies puišus piespiest spēlēt ar maksimālu atdevi katrā nomaiņā.

Komanda guva vārtus vairākumā, tomēr izteicāties, ka ar to neesat apmierināts.

Ļoti bieži nespējām ieiet pretinieku zonā, tāpēc ar vairākumu neesmu apmierināts. Ja būtu veidojuši, bet neiemestu, tad viena lieta, bet mēs līdz tam bieži nemaz netikām. Taču mainīt neko nevajag, rit darba process. Mazākums gan bija ļoti labs.

Bija pareiza vārtsargu izvēle?

Mums par vārtsargiem ir izstrādāts plāns un šodien uzticējāmies Merzļikinam. Par nākamo spēli pateiksim rīt. Elvis ļoti izlikās, tāpat kā daudzi citi. Tas ir vienīgais veids, kā cerēt uz panākumu pret tādu komandu.

Kāda ir Jerofejeva gatavība?

Viņš ir labā gatavībā. Ir pazīmes, kas liecina, ka viņš izlaidis vairākas nedēļas, taču Aleksandrs ir vīrs un spēle to pierādīja, neko nopietnu viņam nevar pārmest.

Kā vērtējat debitantu sniegumu?

Visi strādā, cenšas. Bet novērtēt spēlētājus varēs pēc pasaules čempionāta. Ir kļūdas, arī pēdējie vārti pēc rupjas kļūdas, taču ar to dzīve nebeidzas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai tad nevarēja bildi paņemt no šodienas mača, nevis vells zin, cik vecu…

Draugiem Facebook Twitter Google+