Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Māris Bičevskis par pārkāpumu mačā pret Jaroslavļas “Lokomotiv” komandu saņēmis naudas sodu, vēsta Kontinentālā hokeja līga (KHL).

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

“Dinamo”, uzsākot šīs sezonas tālāko un ilgāko izbraukumu, pirmdien viesos ar 1:3 piekāpās “Lokomotiv” komandai. Bičevskis pamatlaika pēdējā minūtē pārkāpa noteikumus pret pretinieku, taču tiesneša svilpe nesekoja.
Trešdien KHL Disciplinārā komiteja lēmusi, ka Bičevskim par klupināšanu jāpiešķir lielais sods un noraidījums līdz spēles beigām jeb 5+20 soda minūtes. Tāpat Bičevskim būs jāmaksā naudas sods, kas pēc disciplinārā reglamenta 26.panta 1.10.apakšpunkta ir 50 000 rubļu (800 eiro). Par šādu pārkāpumu hokejisti var saņemt pat trīs spēļu diskvalifikāciju, taču Bičevskis, kuram šis ir pirmais lielais sods sezonā, ticis cauri sveikā.

Patlaban 25 gadus vecais Bičevskis šosezon 39 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles, būdams viens no rezultatīvākajiem komandas uzbrucējiem.

“Dinamo” komanda devusies sezonas tālākajā izbraukumā – ceturtdien tai gaidāma spēle ar Oskara Bārtuļa pārstāvēto Vladivostokas “Admiral” vienību, sestdien paredzēts duelis ar Habarovskas “Amur”, bet pirmdien ar Pekinas “Kuņluņ Red Star”. Ir liela iespējamība, ka rīdzinieki cerības uz izslēgšanas turnīru zaudēs jau nedēļas nogalē, bez “play-off” paliekot trešo sezonu pēc kārtas.