×
Mobilā versija
+5.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
14. marts, 2012
Drukāt

Billijs Korgans: Pasauli pārņem pozētāji

korgans_billijs

Rokgrupas “Smashing Pumpkins” līderis Billijs Korgans sūdzas par “pozētājiem” mūzikas industrijā un norāda, ka mūsdienu zvaigznes slava interesē vairāk par mūzikas pazinēju cieņu, vēsta mūzikas žurnāls “The Rolling Stone”.

Pirmdien intervijā, kas sniegta festivāla “South for Southwest” laikā, Korgans paudis neapmierinātību ar veidu, kādā mainījušies mūzikas klausīšanās paradumi. Ja viņš būtu jauns mūziķis, viņam nebūtu iespējas ielauzties ierakstu industrijā un viņš nekad nevarētu kļūt par cienījamu rokmūziķi, uzskata 90.gadu rokzvaigzne.

Rokgrupu “Smashing Pumpkins” un “Zwan” solists apgalvo, ka viņam vajadzētu aizdedzināties un šī notikuma ierakstu ievietot video portālā “Youtube”, ja viņš būtu jauns mūziķis un vēlētos tikt pamanīts.

Korgans uzskata, ka mūsdienu jaunie izpildītāji “uzauguši, domājot, ka mērķis ir būt slavenam, nevis cienītam vai spēcīgam konkurentam”.

Dažas mūsdienu slavenības viņš salīdzināja ar seksuālo pakalpojumu sniedzējiem, jo, tikko kā noslēgts līgums par ieraksta veidošanu, “tu esi tikai jaunākā striptīzdejotāja klubā”.

Taču rokmūziķis jūt līdzi dziedātājai Lanai del Rejai. Viņu nepārsteidza jaunās mūziķes nepārliecinošā uzstāšanās raidījumā “Saturday Night Live”, jo viņa “nebija tam gatava”.

“Nesauciet to par rokenrolu,” viņš sacīja. “Mana paaudze mainīja pasauli, bet tad to pārņem pozētāji.”

Pēc intervijas Korgans piedalījās citā sarunā jauno mediju telpā “Samsung Blogger Lounge”, kur pasākuma vadītājs viņu iepazīstināja ar publiku kā “oficiālo, tiešsaistes, nūģīgo, ietekmīgo, elitāro sociālo mediju ekspertu”.

Tajā viņš izskaidroja, kāpēc aizrāvies ar sociālajiem medijiem un to piedāvāto iespēju radīt ciešu saikni starp mūziķiem un to auditoriju. “Tehnoloģijām nav ne vainas,” viņš teica. “Taču, ja galvenais ir tehnoloģija, nevis izpildītājs, tā ir problēma.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+