Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
23. janvāris, 2016
Drukāt

Braukšanas apstākļi šorīt apgrūtināti Latgalē un citviet

Foto-LETAFoto-LETA

Sniegs un apledojuma veidošanās uz valsts galvenajiem autoceļiem šorīt apgrūtina braukšanu Latgalē un dažviet citur Latvijā, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” apkopotā operatīvā informācija.

Apgrūtināta braukšana ir visos virzienos Rēzeknes apkārtnē, uz Tallinas šosejas posmā no Tūjas līdz Ainažiem un uz ceļa Talsi – Kuldīga.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Talsu, Ventspils, Krāslavas, Ludzas, Rēzeknes, Gulbenes un Limbažu apkaimēs.

Vietām Latgalē nedaudz snieg, Vidzemē atsevišķos rajonos ir migla. Ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 31 “Latvijas autoceļu uzturētāj” ziemas dienesta tehnikas vienība, kas veic sniegoto ceļa posmu tīrīšanu un kaisīšanu.

Situācija uz ceļiem gan var strauji mainīties. Autovadītāji tiek aicināti ievērot ceļa segumam un braukšanas apstākļiem atbilstošu ātrumu, bet slidenākajos posmos īpaši izvairīties no straujiem manevriem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+