×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. decembris, 2012
Drukāt

Britu prese nosoda radiodīdžeju joku, kas novedis pie cilvēka pašnāvības

keitas_jokotaji

Britu prese svētdien nosodījusi Austrālijas radiodīdžeju neapdomību, kas novedusi pie cilvēka pašnāvības. Jau ziņots, ka Austrālijas radiodīdžeju izjokotā Lielbritānijas slimnīcas reģistratore Džasinta Saldana, kas savienoja jokotāju telefona zvanu ar Kembridžas hercogienes medmāsu, divas dienas pēc notikušā incidenta izdarīja pašnāvību.

Piektdienas rītā viņa tika atrasta bez dzīvības pazīmēm dažu desmitu metru attālumā no slimnīcas.

Austrālijas radiostacijas “2DayFM” radio diktori Mela Greiga un Maikls Kristians otrdienas rītā, atdarinot Lielbritānijas karalienes Elizabetes II un prinča Čārlza balsi, piezvanīja uz Karaļa Edvarda VII slimnīcu un apjautājās par Kembridžas hercogienes veselības stāvokli. Slimnīcas reģistratore – 46 gadus vecā Saldana – noticējusi, ka zvanītāja saka patiesību un savienojusi viņu ar sirdzējas medmāsu, kas arī nav nojauti neko aizdomīgu un atbildējusi uz jautājumiem.

Viljama sieva Ketrīna ārstējās slimnīcā ar smagu grūtniecības toksikozi.

Laikraksts “Sunday Times” Saldanas nāvi raksturojis kā skumju traģēdiju, no kā bijis iespējams izvairīties, piebilstot, ka Austrālijas radiodīdžeju zvans bijis neapdomīgu triks.

Arī laikraksts “Sunday Telegraph” paudis cieņu aizgājējai – “medmāsai un mātei, kas veltījusi sevi palīdzībai citiem”.

Laikraksts paudis nosodījumu “2DayFM” diktoriem par mēģinājumu iegūt privāta rakstura medicīnisku informāciju ar izjokošanas palīdzību un noradījis, ka Lielbritānijas prinča Viljama un viņa sievas privātajā dzīvēs pēdējā laikā visvairāk jaukušies tieši ārvalstu mediji.

“Sunday Telegraph” pauda cerību, ka šis traģiskais incidents, iespējams, varētu pamudināt medijus atkāpties.

Savukārt laikraksta “Guardian” slejās lasāms aicinājums likt mierā Austrālijas radiodīdžejus, kuriem jau pārmests, ka viņu rokas mirkst asinīs.

Arī britu komiķis Doms Džolijs aicinājis atstāt Greigu un Kristianu mierā.

“Kā es justos, ja kāds, kuram esmu ko nodarījis vienā no savām televīzijas programmām, būtu izdarījis pašnāvību tā dēļ? Tās būtu beigas visam,” laikrakstā “Independent” atzinis Džolijs.

Viņš paudis pārliecību, ka Greiga un Kristians, droši vien, jau tagad cieš no milzīgas vainas apziņas, kas viņus nepametīs nekad, un tas “jau ir pietiekams sods”.

“2DayFM” svētdien pēc ārkārtas sēdes, kurā tika izskatīta Karaļa Edvarda VII slimnīcas priekšsēdētāja protesta vēstule par radiostacijas diktoru šokējošo rīcību, paziņojusi, ka medmāsas nāvi nav bijis iespējams paredzēt, bet solījusi sadarboties jebkuras izmeklēšanas ietvaros, kas saistīta ar šo lietu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+