×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
28. maijs, 2015
Drukāt

Čehijas ģenerālis: Krievija ir spējīga okupēt Baltijas valstis divās dienās (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijai ir vajadzīgas divas dienas Baltijas valstu okupēšanai, paziņoja jaunais NATO militārās komitejas priekšsēdētājs, Čehijas ģenerālis Petrs Pāvels, vēsta Čehijas radio.

“Krievija ir spējīga okupēt Baltijas valstis divās dienās. NATO nespēs šajā laikā adekvāti reaģēt. Viens no NATO trūkumiem ir sarežģītais lēmumu pieņemšanas process. Aliansē ietilpst 28 valstis, un tām visām ir kaut kā jāvienojas. Bet Krievijai lēmuma pieņemšanai pietiks ar dažām stundām,” Prāgā notiekošajā drošības konferencē pavēstīja Pāvels. “Tāpēc mums ir nepieciešams vienkāršot ātrās reaģēšanas spēku vadību.”

Viņš piebilda, ka viens no Krievijas pamata ieročiem ir informatīvais karš, kurš ir vērsts uz situācijas destabilizāciju pašā valstī. Pēc Pāvela teiktā, Krievija var nobīties no NATO dalībvalstu rīcībā esošajiem kodolieročiem, kā arī alianses pienākumu reaģēt uz agresiju pret tās dalībvalstīm.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Jau 1939.gadā Čehoslaovakija bija spējōga karot ae Vāciju. Taču čehosklovākus nodevā tādi glumekļi Čemberlens un Daldja no rietumiem. Tagad rietumos tādu nav mazums. Arī tādu, ko krievie,nežējot pertodolārus, nopirksa ar visām saknēm. Kur ir Lavijas armija? Ar treicienlidmāinām tanku iznicinātājiem A-10. Vai vismaz L-159, ko čehiem varētu dabūtat bartera veidā, iedodot viņiem daāus kilometru jūras krasta. Mums ir 3 zvaigžņu ģenerālis,admirāli, bet nav armijas. Bet ir čekas ģinamo! Kurai valdība tērē daudzus miljonis.

  2. onka ir pārāk zemās domās par Krieviju - Atbildēt

    divās stundās okupēs Baltiju ! Ar paiku krieviem trūcīgi, bet ar ieročiem – nekad !

  3. Cik dienas okupes cehiju generali pavel varbut pietiks ar 1 minuti pietiks gvelzt par to karu ja tik dikti karot tad karo tai sava cehija noladetais.

  4. Pabraukāt ar tankiem pa svešu zemi jau var, bet ne vairs iekarot un pakļaut! Tagad tiešām ir pavisam citi latvieši: ar sabiedrotajiem NATO un ASV , kam ir moderna kara pieredze, modernas tehnoloģijas un moderns bruņojums, arī atomieroči (ja kāds trakais jāsavalda!), ar Latvijas robežu, kas ir arī NATO ārējā robeža. Baidos, ka sapņi par 2 dienu okupāciju pārkāpjot šo robežu, dažam labam var pārvērsties viņam visai nepatīkamā un traģiskā īstenībā.

  5. Во даёт Иварс, книжек начитался, фильмов насмотрелся. Абассака!

  6. Ja krievi iebruktu Latvijaa, tad vinjiem klaatos kaa 3 Romas legjioniem Teutoburgas mezhaa. Latvieshi uzbruktu no saaniem, agresoru celjsh buutu asinjains, zaudeejumi lieli. Chehu gjeneraalis nepaziist latvieshus, un modernaa karaa nebuus nekaadas frontes, kaa senaak!

    • Tagad vairs nav ,,Dvēseļu putenī ,, un ,,Mūžības skarto,, latviešu,tagad ir pavisam citi latvieši.

Draugiem Facebook Twitter Google+