Tehnika
Tehnoloģijas

Dārdzība nav šķērslis: iPhone cienītāji Latvijā gatavi šķirties no 1000 eiro par jaunāko modeli 3

Publicitātes foto

Vienlaikus kā citur pasaulē šodien sākta Apple iPhone X tirdzniecība arī Latvijas veikalos. Cilvēku aktivitāte un rindas liecina, ka neskatoties uz iespaidīgo cenu – jubilejas viedtālruņa pieprasījums ir augsts arī Latvijā.

Veikalu tīkla “Euronics” mazumtirdzniecības vadītājs Dmitrijs Dzenis norāda, ka šī gada septembrī izziņotais iPhone X tiek uzskatīta par vienu inovatīvākajām, taču arī dārgākajām ierīcēm pasaulē. Taču vēl pirms oficiālā tirdzniecības sākuma un īpašās jubilejas modeļa prezentācijas veikalā bija pulcējušies zīmola cienītāji, kuri vēlējās ierīci novērtēt klātienē.

Dažas no visvairāk aprunātajām jaunā iPhone X iespējām ir balss un sejas atpazīšana, spilgtais īpašās izšķirtspējas ekrāns un kvalitatīvākas kameras, pilnībā stiklā veidotais tālruņa korpuss, kas tādējādi ļāvis ieviest bezvadu lādēšanu, un atteikšanās no tradicionālās “home” pogas viedtelefona korpusā.

“Euronics” veikalos cenas attiecīgi – 1179 eiro 64 GB modelim, bet 1349 eiro – 256 GB versijai. Abi modeļi pieejami sudraba (Silver) un astro pelēkajā (Space grey) krāsās.

“Produkta popularitāti nosaka, cik veiksmīgs tas ražotājiem izdevies – gan tehnoloģisko jauninājumu, gan dizaina ziņā, un tas būtiski atšķiras no iepriekšējā,” uzsver Dzenis. Viņš arī prognozē, vērtējot cilvēku iepirkšanās paradumus veikalos Latvijā, īpaši ekskluzīvo ierīču segmentā, gandrīz droši var teikt – iPhone X pieprasījums būs augsts.

Galerijas nosaukums
LA.lv