×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Datorprasmju iniciatīvu “Pieslēdzies, Latvija!” turpmāk īstenos kopā ar senioriem

Foto-LETAFoto-LETA

Datorprasmju iniciatīvas “Pieslēdzies, Latvija!” īstenošanā “Lattelecom” iesaistīs Rīgas aktīvo senioru aliansi (RASA), tādējādi veicinot senioru līdzdalību sabiedriskajos procesos, šodien, atklājot septīto “Pieslēdzies, Latvija!” sezonu, klātesošajiem vēstīja projekta organizatori.

“Prieks, ka seniori kļuvuši tik aktīvi, ka paši uzņēmušies projekta vadību,” sacīja labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS).

Ir atklāta arī reģistrācija bezmaksas kursiem Rīgā, Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī, Liepājā, Jelgavā un Cēsīs. Atbilstoši līdzšinējai pieredzei un prasmēm mācībām trīs līmeņos aicināts pieteikties ikviens interesents pēc 50 gadu vecuma, darba dienās no plkst.9 līdz plkst.13 zvanot pa tālruni 80000822.

Pirmais līmenis paredzēts tiem, kas ar datoru saskaras pirmo reizi. Savukārt trešajā līmenī iekļauta padziļināta apmācība par programmu lietošanu, e-pakalpojumu izmantošanu un datu apstrādi.

Latviešu un krievu valodas plūsmās Rīgas un tās apkaimes interesentiem mācības notiks RASA jaunajā datorklasē Cēsu ielā 8, ko jaunajā sezonā dāvina “Lattelecom”. Savukārt reģionu pilsētās mācības tiks nodrošinātas skolu datorklasēs.

“Pieslēdzies, Latvija!” mācības plānots sākt maija beigās.

Vairāk informācijas pieejams “piesledzieslatvija.lv”.

Jau ziņots, ka 2014.mācību gadā “Lattelecom” sociālās atbildības iniciatīvas “Pieslēdzies, Latvija!” kursos datorprasmes apguvuši vairāk nekā 8500 Latvijas seniori vecumā pēc 50 gadiem. Trešdaļa dalībnieku mācības sāka vēl pirms pensijas vecuma sasniegšanas, tā palielinot konkurētspēju darba tirgū.

Lai arī reģionos “Pieslēdzies, Latvija!” 2014.gada apmācību sezona noslēdzās jau decembrī, Rīgas un Pierīgas senioriem lielās atsaucības dēļ kursi beigušies tikai šomēnes.

“”Pieslēdzies, Latvija!” sešu gadu laikā iemaņas darbam ar datoru ir apguvuši vai papildinājuši vairāk nekā 28 000 senioru.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+