×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
20. oktobris, 2015
Drukāt

Daugavpilī par uzbrukumu sievietei ar beisbola nūju apcietināts laupītājs

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

16.oktobrī Daugavpilī notika uzbrukums kādai sievietei, kura agrā rītā gāja uz darbu. Jau pēc neilga laika policijas darbiniekiem izdevās atrast un aizturēt aizdomās turamo ļaundari, informē Valsts policijā.

Noziegums notika ap pulksten 7:30 netālu no tilts Malu ielā, kur nenoskaidrota persona, iesitot 1975.gadā dzimušai sievietei ar beisbola nūju pa galvu, nolaupīja viņas somiņu ar personīgajām mantām. Uzreiz pēc informācijas saņemšanas uz notikuma vietu devās policijas norīkojums, kā arī ātrā med.palīdzība, jo uzbrukuma rezultātā cietušai tika nodarīti miesas bojājumi.

Iecirkņa inspektori kopā ar divām ceļu policijas ekipāžām uzsāka tuvākās apkārtnes apsekošanu ar mērķi atrast un aizturēt iespējamo uzbrucēju. Jau pēc neilga laika policistiem tas izdevās un, uz aizdomu pamata par nežēlīgu sievietes aplaupīšanu, viņi aizturēja 1993.gadā dzimušu vīrieti, kurš agrāk jau vairākas reizes tiesāts par līdzīgiem noziegumiem.

Tajā pat dienā kriminālpolicijas darbinieki, turpinot kriminālprocesa izmeklēšanu, atrada nolaupītās mantas, kā arī nozieguma izdarīšanas rīku, proti, beisbola nūju, kuru aizdomās turamais pēc nozieguma izdarīšanas izmeta krūmos. Jau nākamajā dienā pēc nozieguma pastrādāšanas, 17.oktobrī, aizturētais vīrietis tika apcietināts.

Policija turpina kriminālprocesa izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+