×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. jūlijs, 2013
Drukāt

Daugavpils novadā uzieta vērienīga nelegālā alkohola ražotne

LETALETA

Daugavpils novadā otrdien kārtības sargi uzgājuši vērienīgu nelegālā alkohola ražotni un atsavinājuši teju 1000 litrus ar kandžu, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes pārstāve Anastasija Laizāne.

Nelegālā ražotne atrasta, veicot izmeklēšanu agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros saistībā ar nelikumīgā alkohola apriti.

Tajā tika atrasti ap 930 litriem gatavās produkcijas kandžas, kā arī dažādus citus priekšmetus, kuri nepieciešami alkohola ražošanai – tecināmie aparāti, šļūtenes, kannas, gāzes plītis un citas mantas.

Nelegālā ražotne strādāja diennakts režīmā, izplatot gatavo produkciju tālāk pa tirdzniecības vietām, tā saucamām točkām.

Saistībā ar ražotni aizturēti divi vīrieši,  kuri dzimuši 1958.un 1973.gadā.

Policija turpina kriminālprocesu par nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu, glabāšanu vai pārvietošanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Par šādām darbībām var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+