Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. oktobris, 2015
Drukāt

Dienas laikā publiskās vietās izdevies atdzīvināt divus cilvēkus

Foto: LETAFoto: LETA

Mediķiem trešdien divās dažādās publiskās vietās veiksmīgi izdevies veikt cilvēku atdzīvināšanas pasākumus, aģentūru BNS informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Rīgā kādā dzelzceļa stacijā negaidīti slikti kļuvis kādai 50 gadus vecai sievietei, un viņa zaudējusi samaņu. Līdz mediķu ierašanās brīdim, piederīgais, kurš bijis kopā ar sievieti, veicis viņai mākslīgo elpināšanu un sirds masāžu. Ierodoties notikuma vietā, mediķi pārņēmuši atdzīvināšanas pasākumus, un tie bijuši veiksmīgi.

Savukārt Zemgales reģionā kāda 68 gadus veca sieviete, iznākot no veikala, sūdzējusies par sāpēm krūšu rajonā, bet pēc tam saļimusi un zaudējusi samaņu.

Mediķi notikuma vietā ieradušies pēc dažām minūtēm un veiksmīgi veikuši atdzīvināšanas pasākumus. Sievietei konstatēts infarkts. un viņa smagā stāvoklī nogādāta Jelgavas slimnīcā.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā NMPD reaģējis uz 1080 izsaukumiem, no kuriem 149 saistīti ar dažādām traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+