“Dinamo Juniors” samet astoņas ripas holandiešiem 0

Latvijas hokeja klubs “Dinamo Juniors” piektdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Notingemā (Anglija)  notiekošā Kontinentālā kausa izcīņas otrās kārtas turnīra pirmajā spēlē. Sacensību pirmās kārtas mačā “Dinamo Juniors” ar rezultātu 8:3 (1:0, 4:2, 3:1) pārspēja Nīderlandes vienību Hāgas XYS.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā 55

Pirmajā trešdaļā Latvijas komanda iekrāja vienu vārtu pārsvaru, ko otrās trešdaļas sākumā XYS vienības pārstāvji atspēlēja. Cīņas turpinājumā “Dinamo Juniors” guva četrus vārtus pēc kārtas, uz ko pretinieki atbildēja ar vienu precīzu raidījumu. Pēc otrās trešdaļas tādējādi “Dinamo Juniors” atradās vadībā ar rezultātu 5:2, bet trešās trešdaļas gaitā tika pie vēl trim vārtiem pēc kārtas. Hāgas komanda vienus vārtus atspēlēja pašās cīņas beigās.

Divus vārtus Latvijas vienības labā guva Deivids Sarkanis, bet pa reizei izcēlās Māris Bičevskis, Ričards Kondrats, Rūdolfs Maslovskis, Rinalds Rosinskis, Rustams Begovs un Edgars Kurmis.

B apakšgrupas turnīra turpinājumā “Dinamo Juniors” sestdien tiksies ar Gasteisas “Bipolo Vitoria” vienību no Spānijas, bet svētdien pretiniekos būs mājinieki Notinghemas “Panthers”.

“Bipolo Vitoria” komanda turnīra startē pēc tam, kad no dalības tajā vīzu problēmu dēļ atteicās Igaunijas čempioni Tallinas “Viking Sport”.

Šīs grupas veiksmīgākā komanda iekļūs trešajā posmā, kas tiks aizvadīts no 22. līdz 24.novembrim. Jau zināms, ka tajā vienā grupā sacentīsies “Asiago” (Itālija), Pavlodaras “Irtiš” (Kazahstāna) un Ņeftekamskas “Toros” (Krievija), ko pārstāv Latvijas uzbrucēji Kaspars Saulietis un Artūrs Mickēvičs.

Tikmēr otrās kārtas C grupā startē “Cracovia” (Polija), “Csikszereda” (Rumānija), “Dunaujvarosi” (Ungārija) un Ļubļanas “Slavia” (Slovēnija). Šīs grupas labākā komanda nākamajā kārtā spēkosies ar Vojensas “Sonderjyske” (Dānija), Grodņas “Ņeman” (Baltkrievija) un Stavangeras “Oilers” (Norvēģija).

Savukārt šo abu grupu uzvarētājas iekļūs finālturnīrā, kas risināsies nākamgad no 10. līdz 12.janvārim. Vietu tajā sev jau garantējušas latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Doņeckas “Donbass” vienība no Ukrainas un Francijas komanda Ruānas “Dragons”.

Finālturnīrs trešo reizi vēsturē un otro gadu pēc kārtas notiks Ruānā.