×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

Drošības dienesti var izskaitļot, vai starp bēgļiem nav “Daesh” kaujinieki, uzsver EP deputāte (9)

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Drošības dienesti ir spējīgi izskaitļot, vai starp bēgļiem, kuri ierodas Eiropā, nav “Islāma valsts” jeb “Daesh” kaujinieki, aģentūrai BNS sacīja no Igaunijas ievēlētā Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Marju Lauristina.

Viņa pauda, ka nevajag gaidīt teroristu ierašanos kopā ar vairāku tūkstošu patvēruma meklētāju plūsmu.

“Nevajag iedomāties, ka “Daesh” teroristi Eiropā ierodas nelielā laiviņā, šķērsojot Vidusjūru un tādējādi riskējot ar savu dzīvību. Viņi šeit ierodas luksusa klases lidmašīnās,” sacīja eiroparlamentāriete.

Savukārt, komentējot jautājumu par pērn Parīzē notikušajiem teroraktiem, kuru rezultātā vienā naktī apšaudēs gāja bojā daudzi cilvēki, Lauristina uzsvēra, ka tos nesarīkoja nupat Eiropā ieradušies bēgļi, bet gan “cilvēki, kuriem bija Francijas pilsonība”.

“Līdz ar to svarīgs ir jautājums, kā mēs cilvēkus, kuri pie mums ierodas tagad, integrēsim, cik veiksmīgi tas notiks, lai vēlāk nu jau vietējie iedzīvotāji nerīkotu teroraktus,” piebilda Lauristina.

Jau ziņots, ka kārtējā EP plenārsesijā, kas norisinās no 1. līdz 4.februārim Strasbūrā, tiek spriets par bēgļiem, robežkontroli un Šengenas zonas nākotni.

Latvijas valdības un Saeimas Eiropas lietu komisijas apstiprinātā pozīcija paredz atbalstīt Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera plānu migrācijas krīzes risināšanai Eiropā, kopumā Latvijā uzņemot līdz 776 patvēruma meklētājus.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. Tā ir jaunākā politiskā anekdote ! Piemēram ,Francijas teroristi ir 1 viļņa pēcnācēju bērni ,dzimuši ,auguši un skolojušies ,bet redziet Franču kultūra tiem sveša .Attaisnojums ,redziet man nau BMW,lepns dzīvoklis ,labs darbs utt. utl. padomā un tad paprasi…kā skolā ,kādas intereses ,ko vēlies sasniegt, nau darbs francijā brauc uz Vāciju ,Lielbrit., ej strādā rūpnīcā ,ē”eēēē tas nau ..

  2. Ja nav no Islāma valsts,var durt un izvarot?! Kā Maltā,Vācijā,Zviedrijā,Somijā? Vai arī laupīt,gaišā dienas laikā,kā Kalē pilsētas apkaimē,Francijā?

  3. Ja konkretais beglis nav dzivojies pa socialajiem tikliem,nav licis savas varonigas bildes interneta,tad vinu izskaitlot ir gandriz neiespejami.

  4. skaitīkļi sapīsa nu nevarešu paskaitīt

  5. Kādas muļķības gan var rakstīt-neriskēs.Viņi mirst dēļ savas pārliecības sevi uzspridzinot.

  6. Nav lidz tam bridim kamēr kas notiks, un ak vai atkal traģēdija!

  7. Nu stipri panaiva vai padumja tā igauņu ES deputāte.

  8. deputāte Marju Lauristina ir kabineta teorētiķe, kabinetā daudz kas liekas redzams… un izskaitļot jau tu vari.. izskaitļoji, cik- un tālāk?

  9. Tikai kāpēc viņi līdz šim to nav darījuši?

Draugiem Facebook Twitter Google+