Foto – AFP/LETA

Džeimss kļūdās, “Pacers” aizved uzvaru no Maiami 0

NBA čempionāta Austrumu konferences fināla otrajā spēlē Maiami “Heat” ar 93:97 piekāpās Indianas “Pacers”, sērijas rezultātam kļūstot neizšķirtam 1-1.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Ja pirmajā spēlē pagarinājuma pēdejā sekundē “Heat” līderis Lebrons Džeimss savai komandai nokārtoja uzvaru, tad otrās spēles pēdējā minūtē Maiami spīdeklis divas reizes kļūdījās. Abas reizes acīgākais pie Džeimsa piespēļu pārtveršanas bija Deivids Vests, visai “Pacers” komandai pietika aukstasinība uzvarēt spēli. Visu zinošie NBA statistiķi jau saskaitījuši, ka Džeimss savā 125 play-off spēļu karjerā divas kļūdas pēdējā minūtē pieļāva pirmo reizi, vēl septiņās spēlēs izšķirošajos brīžos bijis pa kļūdiņai, atlikušajās 118 spēlēs Dziemss bijis nevainojams.

Tāpat kā pirmajā mačā, uzvarētājs tika noteikts galotnē, taču divas līdzvērtīgas cīņas Maiami apstiprina Indianas komandas treneru teiktu – mēz zinām, kā spēlēt pret Maiami. Turklāt “Pacers” atguvuši sava laukuma priekšrocības.

Uzvarētāju rindās Rojs Hiberts 29 punktiem pievienoja desmit atlēkušās bumbas, zaudētājiem Lebrons Džeimss guva 36 punktus. Nākamās divas spēles notiks Indianā.

NBA ČEMPIONĀTS

Austrumu konferences fināls

Maimi “Heat” – Indianas “Pacers” 93:97 (22:28, 47:53, 74:76). Džeimss 36, Bošs 17, Veids 14 – Hiberts 29+10AB, Džordžs 22, Hils 18. Sērijā 1-1.